Wpis z mikrobloga

O kurde jaka zwała aż napisze na mirko xD właśnie wróciłem z świąt w wujka i #!$%@? co się #!$%@?ło. Ogólnie mój wujek i ciotka to trochę janusz i grażyna i są w dodatku mega wierzący (w przeciwieństwie do mojej rodziny) i zawsze było, że ich córka Martyna taka zajebista i och ach studiuje psychologie xD a ja zrezygnowałem ze studiów po 2 roku (informatyka) bo poszedłem do pracy i non stop mi #!$%@?ą, że papier to papier i że nigdy w życiu nie zajdę i w dodatku moi starzy wychowali mnie na ateistę xDDD no i #!$%@? Martynka och ach pojechała na erazmusa do Kolonii w Niemczech i tam oczywiście poznała typa (nie, nie zaszła w ciążę) xDDD Majmun czy Maymun jeden #!$%@?, ale gościu z Turcji. No i wbijamy do nich na święta z moimi starymi bo co zwyczaj to zwyczaj i rodziny się nie wybiera. Jest wuja, jest ciotka, jest kuzyn i się pytam gdzie Martyna. Wuja przywitał się z nami ewidentnie #!$%@? i mówi, że Marti jest w swoim pokoju. No ok, siadamy do stołu a Martyny dalej nie ma. Ciotka przynosi święconkę a jej dalej nie ma i moi starzy się pytają, gdzie Martyna? Czy w ogóle wróciła z tego erazmusa xDDD i czemu nie schodzi na śniadanie. Wuja #!$%@? mówi, że nie będzie o tym gadał xD No to ja oczywiście myśle, że polka jak to polka xD spotyka się z murzynem i wuja tego nie może przeżyć to mówie #!$%@? ide do niej zobaczyć o co chodzi. Pukam do jej pokoju i słysza zza drzwi takie przytłumione HOLD ON i że z kims gada. Otwiera mi drzwi, wygląda jakby niedawno płakała i sie pytam no siema czy schodzisz na dół na śniadanie, a ona że nie świętuje xDD to sie pytam wtf jak to #!$%@? nie świętuje i zamyka drzwi. No to ją nieźle posrało xD #!$%@? schodzę na dół, atmosfera gęsta aż w końcu mój stary mówi: Stefan o co do chodzi, jakieś problemy? Jak coś to możemy iść do siebie i nic wielkiego się nie stanie. Wuja na to, że święta to swieta i #!$%@? mamy siedzieć. No to mój stary mówi, że zostaniemy jak nam powie o co chodzi z tym, że Martyna nie jest z nami, czy jest chora czy co. No i #!$%@? słuchajcie to, bo ja w to nie mogłem uwierzyć xDDD okazało się, że ten jej chłopak jest muslimem i w ogóle nie chciał się zgodzić żeby ona wracała na święta do Polski, bo stwierdził, że po co skoro 1 miesiąc temu była w domu i z nią zerwie bo ona go nie szanuje xDDD, ale Martyna wiedziała, że starzy ją zajebią no to utargowała z nim, że pojedzie do Polski, ale nie będzie świętować xDDDD czaicie to #!$%@?? xD i on do niej dzisiaj podobno od rana non stop dzwonił, żeby się upewnić, że ona nie obchodzi świąt xDDD ze starymi oczywiście inba w #!$%@?, płacz i zamykanie się w pokoju xD ja #!$%@? nie wiem jak można dać sobą tak zmanipulować
#swieta #inba #truestory #p0lka #erasmus
  • 25
  • Odpowiedz
Było gdzieś w sprawie dla reportera jak do polski sprowadził się Egipcjanin który poślubił polkę i miał z nią córkę. Po przybyciu do domu w polsce od razu pozbierał z domu katolickie dewocjonalia i zrobił z nich ognisko.
biskup2k - Było gdzieś w sprawie dla reportera jak do polski sprowadził się Egipcjani...
  • Odpowiedz
@adrninistrator: wbrew pozorom znam podobny przykład #!$%@?. Laska z mega katolickiej rodzinki, wyszła dwa lata temu za Turka który niby jest ateistą i ramadan ma w dupie, a ona teraz lata w hidżabie i świętuje ramadan zamiast naszych świąt xD
  • Odpowiedz
@plemienne_tzytze_i_salami_suty:

Aż sobie przypomniałem ciotkę z wojkiem kilka lat temu. Oboje to wzór Polsko katolickiej moralności. Ciotka pierwsza ewangelizatorka wyciągająca wszelkie nieprawidłowości w rodzinie i sąsiedztwie. Wscibska, gadula, wszystkowiedzącą.

Aż do czasu nieślubnej ciąży córeczki.... Ehh ta ich buraczana twarz w odpowiedzi na pytania co u...(imię corki)... Spędza święta z... męże.... u narzeczonego?
  • Odpowiedz