Wpis z mikrobloga

  • 10
@zielonykszak: niby jest trochę lepiej. Nerwica jest słabsza. Ale jak miałem fobię społeczną, tak ją mam do dziś. Chyba troszkę słabsza. Biorę miks paroksetyna 10mg + amisulpryd 150mg + gabapentyna 300mg. Troszeczkę to pomaga. Ale prawdziwej fobii nie zniszyło. Ta fobia i te całe #!$%@? jest chyba wpisane w moje DNA. Mam wrażenie, że mój wyraz twarzy wręcz mówi dla drapieżników (sebixów), że jest ofiarą, spierdoxem.
  • Odpowiedz
  • 3
I np w sytuacjach społecznych czujesz delikatnie mniejszy lęk dzięki tym lekom?


@zielonykszak: np. paroksetyna powodowała, że potrafiłem wyjść do sklepu (niezaplanowane wyjście) i nie bać sie szczególnie. Ale tylko wtedy. Gdy np. mam coś zaplanowanego, że muszę wyjść, np. wyjście do lekarza, na uczelnię, do pracy, to i tak sram ze strachu, tak jak przed leczeniem, Tylko że paroksetyna (jak i inne antydepresanty) powodują u mnie straszne pobudzenie psychoruchowe (zwłaszcza
  • Odpowiedz
@ziomus0812: Ja to raczej jestem poczatkujacy przy tobie jeśli chodzi o leczenie. Leczyłem się +- dwa lata i nic to nie dało ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nawet benzo na mnie nie działało więc nie wiem co ze mną nie tak XD. Od tamtego czasu zbieram motywację by zapisać się ponownie do jakiegoś psychiatry bo jeśli to mi nie pomoże to już chyba naprawdę over. Tez mam fobię
  • Odpowiedz
@ziomus0812: współczuję. Mi dobrze siadła ta paroksetyna. W 3 miesiące zrobiłem tyle ile przez ostatnie kilka lat. W sobotę byłem wyrównać ten ryjec w klinice, na luzie gadka z tą właścicielką która mnie kłuła, pogadalim, posmialismy się że baby tam panikują i się drzą że je boli, a do mnie mówi "Tak to ja mogę robić hehe", bo pól godzinki nawet się nie wzdrygnalem.

Ogólnie duża pewność siebie u mnie. Mogę
  • Odpowiedz
  • 0
Nawet benzo na mnie nie działało więc nie wiem co ze mną nie tak XD


@zielonykszak: co do benzo, to rużne som xD Musisz spróbować innego, mówię Ci bro. Poważnie, różne benzo różnie działają na ludzi i musi być odpowiednia dawka. Wydaje mi się, że najsilniejsze działanie przeciwlękowe mają alprazolam, klonazepam, lorazepam. Dopiero jeśli wszystkie te 3 benzo nie będą działać przeciwlękowo, to można powiedzieć, że benzo nie działa.

Zgaduję, że
  • Odpowiedz