Wpis z mikrobloga

Ojciec ma wieże marki Diora ze wszystkimi możliwymi dostawkami. Potrzebuje podłączyć jakkolwiek do tego telefon czy cokolwiek innego z netem by puszczać yt na przykład.
Tablet/konsola/tv/bluetooth/USB cokolwiek tez wchodzi w gre.
Wyczytałem że jedyną możliwością jest czincze z jackiem po drugiej stronie lub transmiter usb.
Nie mam takich rzeczy.
Czy rzeczywiście nie ma zadnej innej opcji?
Jakieś radio gdzie puszczam co chce i wieze ustawiam na tą częstotliwość? Nie wiem, kombinuje.
Slucham Państwa.
Płacę stówę blikiem za rozwiązanie bez konieczności dokupienia czegoś bo dzisiaj nie mam takiej opcji.
Mam w #!$%@? kabli różnych między innymi jack to jack.
Clue jest takie, że chce tacie puścić na jego wieży daną piosenkę na święta.

#kiciochpyta #zalesie #vhs bo też jest taka dostawka
#stereo #staredobreczasy #diora #muzyka #audiovoodoo #audioboners #audiofile
  • 15
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: masz w wieży różne wejścia. Jest też oznaczone jako in albo linę in. albo jeszcze inne. W komputerze masz wyjście liniowe, wyjście słuchawkowe. Są na mini jack, liniowe jest bez wzmocnienia sygnału, słuchawkowe ze wzmocnieniem. Nie wiem jaka wtyczka jest po stronie wieży u Ciebie. Spinasz to razem, dajesz na wieży źrodlo dzwięku AUX, zewnętrzne i masz.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: masz lutownicę i cynę? W sumie jest taka przejściówka z mini jack na cinch. Ale możesz kabelek z mini jack rozciąć i spiąć to z kablami cinch. Masa na masy w cinch i kanały po jednym do cinch. Kabelek z mini jack można z rozwalonych słuchawek.
  • Odpowiedz