Wpis z mikrobloga

Wiem, że każdy ogląda co mu się podoba, ale nie rozumiem skąd tyle wyświetleń tego programu o piłce na #kanalzero. Włączyłem dzisiaj, bo nie było Mocy Futbolu ani niczego ciekawego na meczykach. Twarowski z miną srającego kota wygląda jakby był tam za karę, Szpaku ciągle się każdemu wcina i np. opowiada, że Milik strzelił Anglii bramkę po podaniu Modera xDD (i nikt go nie poprawia), Rudzki - wiadomo. Nawet Kowal przy nich zamulony strasznie. Ogólnie sztywno jak w telewizji, rozumiem że niektórym ludziom to odpowiada, ale te wyświetlenia to chyba tylko ze względu na Stano i zasięgi.

#kanalsportowy #meczyki
jacas - Wiem, że każdy ogląda co mu się podoba, ale nie rozumiem skąd tyle wyświetleń...

źródło: Screenshot_20240401-134906

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@jacas: ja już tylko meczyki i Tetryków oglądam w sumie. Nie potrafię znieść już tych Kłosów, Żewłakowów, Rudzkich i innych dziadów.
  • Odpowiedz
@jacas: jak widze i slucham Twaro to mam ochote dać mu z liścia. Nie wiem czemu. Pewnie denerwuje mnie ten styl przemądrzałego harcerzyka-poprawnisia, nawet ubiera się jakoś tak że mam ochotę wyciągnąć pistolet (na wodę). Nadawałby się na żydka.
  • Odpowiedz