Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy zapisując się na kurs na prawo jazdy, dostanę od razu jakieś skierowanie na badania? Czy badania dopiero są po zdanym egzaminie? Jak to wygląda?
I ile u was trwały zajęcia z samej teorii? Z tego, co czytam, to jest 30 godzin... Czyli, nawet licząc, że jedna lekcja trwa 2 godziny, to jest łącznie 15 dni samej teorii. Strasznie długo...
#prawojazdy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: godzina teorii to 45 min. Żeby zapisać się na kurs powinieneś mieć PKK, a badanie lekarskie trzeba zrobić wcześniej.
Możesz ominąć teorię w szkole jazdy, jeśli przed zapisaniem się na kurs zdasz państwowa teorię w WORD.
  • Odpowiedz
dostanę od razu jakieś skierowanie na badania? Czy badania dopiero są po zdanym egzaminie?


@mirko_anonim: Panie anonie, no nie może pan prowadzić samochodu z powodów zdrowotnych
- Ale ja już prowadziłem ( _)

Widzisz tu logikę? i sens swojego pytania.
Najpierw masz wykonywać czynność a potem zrobić badania, które mają Ci na te czynność pozwolić?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wykłady tydzień, badania jak szkoła oferuje lekarza to zwykle tańsze (u mnie było 100) a zewnętrzny lekarz ze 200 - polegają na "-widzisz mnie? -tak -masz tu papier", potem praktyka 30h możesz się umawiać z instruktorem jak chcesz - szybciej, wolniej, potem egzaminy
  • Odpowiedz