Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pamiętam, że przed wojną myślałem o nauce rosyjskiego, to wydawała mi się zawsze jakaś perspektywa a kraj jest niedaleko naszego, więc zawsze jakieś możliwości. Język też raczej jest stosunkowo prostszy od jakichś innych z zachodu dla polaka. Miałem tylko niechęć do rosjan z myślą o 2 wojnie światowej i byłem przekonany że są to zwierzęta.

Po czasie jednak odkąd wybuchła wojna czuję absolutny wstręt do tego narodu, rosjanie to jest takie bydło europy, smród brud i totalna nędza, a wszystkie negatywne cechy naszego narodu są właśnie po tych brudasach. Polecam zobaczyć wywiady na kanale w załączniku.

Faktycznie w Rosji jest trochę młodych przeciwko wojnie, ale jest też dużo osób którzy chcieliby jej i uważają akcje Putina jako coś co jest potrzebne. Ktoś powie - kurcze, to ludzie którzy ulegli propagandzie, dlaczego mamy życzyć im źle? Bo to właśnie oni są odpowiedzialni częściowo za ten stan rzeczy. Takich ludzi nie da się zmienić, a jeżeli da, to latami długich, normalnych rządów. Tak czy siak na obecną chwilę ci ludzie sami doprowadzają do tego że prędko ta zmiana nie zaistnieje. Dla mnie to są takie spleśniałe owoce - warto je wyrzucić już teraz zanim przeniosą grzybnie na resztę.

#wojna #ukraina #rosja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pamiętam, że przed wojną myślałem o nauce ros...
  • 12
Miałem tylko niechęć do rosjan z myślą o 2 wojnie światowej i byłem przekonany że są to zwierzęta.


To znaczy że żyłeś w bańce i wcale nie znasz historii Rosji.
Przed podjęciem nauki języka jednak wypadałoby coś wiedzieć o danym kraju. Interesować się tym.

Po czasie jednak odkąd wybuchła wojna czuję absolutny wstręt do tego narodu


Nie zapominaj że nie oni jedyni są skłonni do wojen. Każdy naród może tak zrobić.
Amerykanie
Po czasie jednak odkąd wybuchła wojna czuję absolutny wstręt do tego narodu, rosjanie to jest takie bydło europy, smród brud i totalna nędza, a wszystkie negatywne cechy naszego narodu są właśnie po tych brudasach.


@mirko_anonim: NIE