Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: ta niezle ziółko xdd polecil najtanszy telewizor za 3k, a nie najdrozszy z wyższej polki i zdziwienie, że nie jest on idealny. Gdzie #!$%@? się nic nie psuje i jakbys sobie gral na ps/xbox to byś normalnie z niego funkcjonowal i nawet niezwrocil bys uwagi na to #!$%@? stilgara jak wiekszosc uzytkownikow. Ludzie mają tańsze, za 2k albo nawet i 1k i nic nie gadają.

czyli doslownie ta sama sytuacja
f.....a - @Cztero0404: ta niezle ziółko xdd polecil najtanszy telewizor za 3k, a nie ...
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Poza tym patrz na minutę 54:42 <-- Sam przyznaje, że ten telewizor jest DOBRY W TEJ CENIE, ale sam sobie już nie jest.

Czyli śpiewa to co napisałem wyżej z burgerami.

Poza tym pod koniec też mówi, że recenzja nie powinna zawierać informacji, które podaje sam producent i użytkownik jest sam sprawdzić, oraz że recenzja powinna wnosić coś więcej jako recenzet. (54:48)
A teraz odpal sobie losowy film z jego
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Stilgar to spoko ziomek, podchodzi mega profesjonalnie, nie ma nikt podjazdu do jakości i profesjonalizmu w jego filmach. Koleś mało doceniany jak dla mnie, mam nadzieje że będzie bardziej rozpoznawalny i nie zaprzestanie działalności :)
  • Odpowiedz