Wpis z mikrobloga

@jazdaniebieski2023 no na niemca super, tak jak kolega napisał do buku, a potem na Blankensee, zobacz sobie heatmapy, ja jeżdżę tam takie kółko, można też Locknitz, albo w ogóle na Gryfino po stronie niemieckiej :)
  • Odpowiedz
@schneiper

@jazdaniebieski2023: Z Głębokiego polecam lecieć na Dobrą. Teoretycznie można do Tanowa, ale nie polecam. Potem Niemcy / Dobieszyn / Nowe Warpno / Trzebież - do wyboru do koloru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja za to mogę polecić trasę przez Tanowo, potem na Dobieszyn i jesteś w Niemczech. Serdecznie polecam trasę na Ueckermünde i dalej na Altwarp - promem można wrócić do Nowego Warpna i dalej Trzebież
reddocksw - @schneiper
@jazdaniebieski2023: Z Głębokiego polecam lecieć na Dobrą. Teo...

źródło: temp_file946977038631022313

Pobierz
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: Z Głębokiego (imo najlepszy dojazd do granicy niemieckiej z tej części Szczecina) to tak jak koledzy piszą, najlepiej do Dobrej (bardzo ładna ścieżka oddana pod koniec 2020 r.), potem do Buku (wzdłuż granicy biegnie ścieżka z całkiem sporymi podjazdami/zjazdami) aż do ronda, gdzie wjeżdżasz do Blankensee.

Na trasie Tanowo - Dobieszczyn występuje ruch samochodowy (nie jakiś wielki, ale prędkości są duże) aż do zjazdu na Nowe Warpno, za tym zjazdem
  • Odpowiedz