Wpis z mikrobloga

@kurd3: Centrum marihuany. Wizyta nie jest tania ale dostajesz co chcesz bez zbednego #!$%@?. Wypelniasz formularz na stronie, i czekasz na recepte. Musisz jedynie wpisac jakies dolegliwosci ktore kwalifikuja do terapi konopiami. Czyli stresy, nerwice, bezsennosci, problemy z laknieniem, z zasypianiem, bole migrenowe, lęki, fobie, itd itp.
  • Odpowiedz
@kurd3: Tak jak pisalem, wypelniasz formularz i czekasz na recepte. Jakby byla konsultacja to napisalbym : wypelniasz formularz, czekasz na tel. od lekarza i czekasz na recepte. XD Czyli nie ma rozmowy.
  • Odpowiedz
  • 0
@ExtraPensja: Tylko na stronie jest napisane, ze jest telefon. Wiec moze brales dawno i sie zmieniolo, bo na wiekszosci stron z receptami jednak jest rozmowa telefoniczna
  • Odpowiedz
@kurd3: Maja tak napisane bo ustawa wymaga tego i nie moga sie reklamowac ze sa jedyna klinika ktora nie kontaktuje sie z pacjentem, bo ich dojada. Wiec musza miec opis zgodny z prawem a realia sa inne. Miesiac temu bralem u nich, z reszta od 1,5 roku od nich biore i ani razu z nikim nie gadalem.
  • Odpowiedz
@kurd3: Mam, z leczenia wrzodow. XD Za pierwszym razem im przeslalem. Ale co wizyte u nich i tak trzeba wypelnic ten formularz i za kazdym razem mozna dolaczyc dokumentacje, 1 plik tylko. Na to chyba i tak nie zwracaja uwagi wiec jak dasz im z leczenia zapalenia ucha to tez przejdzie a jak nic nie dasz to tez nic sie nie stanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Fury_Warrior Jasne, są tańsze opcje. Są też dużo droższe :) U nas z kodem "WYKOP30WIOSNA" wychodzi 109zł za pierwszą wizytę, 99 za przedłużenie. Działamy też w niedziele, oddzwaniamy szybko. No i zawsze pomożemy, jeśli ktoś ma wątpliwości przed pierwszą wizytą - na priv lub w komentarzu. Pozdrawiamy!
  • Odpowiedz
@DrSowa: pewnie kiedys skorzystam bo profesjonalnie prowadzicie biznes ;) ale dla konsumenta liczy sie cena. Znam wielu ludzi ktorzy porpostu nie chca dzwonic. Chca napisac esa i miec recepte. Moze taki produkt zaoferujcie?
  • Odpowiedz
  • 1
@Fury_Warrior Dzięki za miłe słowa! Rozumiemy to w pełni, początkowy plan był dokładnie taki jak piszesz: brak wizyty, formularz i recepta. Jednak kilka miesięcy temu zmieniło się prawo, a my musieliśmy się dostosować, jeszcze zanim ruszyliśmy. Według regulacji nie można już wystawiać recept RPW bez "wizyty fizycznej", przy czym może to być telemedycyna, np. telefon. Doszedł też obowiązek IKP. Z tego co widzimy, konkurencja ma "czat" jako formę telewizyty i na pewno
  • Odpowiedz
@kurd3: ciekawe, moze wyczuli ze sobie krzywde zrobisz. Ja uzylem elokwencji oraz socjotechnik i przypisal mi bez problemu najciezszego skunksa. Kupilem tanio przed terminem i na poczatku kopal mocno a teraz czuje ze spadlo wiec albo tolerka sie zrobila ale jak skoro pale raz na 4 tygodnie? albo faktycznie mocno spada moc
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fury_Warrior nie wiem, ale słyszałam, że tam loteria raz dają raz nie. Lepiej dopłacić 100 i mieć pewność. Poza tym aspot wydaje tylko recepty na slab a to najsłabsze zioło
  • Odpowiedz