Wpis z mikrobloga

Jeśli nie byłeś w Iron Keep to dopiero wtedy zobaczysz co to jest koszmarna droga do bossa xD


@FPmaster: e tam z ogniska w glowie byka praktycznie bezproblemowo do bosa, chyba wlasnie w dlc gra osiaga apogeum wkurzajacych pomyslow, podstawka jest calkiem ok

@Ostrzewtlumie tam pod ta lokacja jest ukryty ziomek z covenantu, trzeba go 3 razy spotkac i boss potem jest dla mnie jednym z trudniejszych w grze, moze warto
  • Odpowiedz
tam pod ta lokacja jest ukryty ziomek z covenantu, trzeba go 3 razy spotkac i boss potem jest dla mnie jednym z trudniejszych w grze, moze warto obadac, dodatkowo tam sa olbrzymy, jesli je zabijesz to nie zjadaj ich dusz, trzeba je miec kilka w eq zeby duzo sobie ulatwic walke z innym bosem


@3mortis: tam pod lokacja z tymi figurkami co ja wlasnie przeszedlem? jak tak to zaraz tam pobiegam,
  • Odpowiedz
Jeśli nie byłeś w Iron Keep to dopiero wtedy zobaczysz co to jest koszmarna droga do bossa xD

@FPmaster: Przecież Iron Keep to jest easy w porównaniu z Frigid Outskirts, albo z drogą do Sir Alonne.
  • Odpowiedz
@falwack:

Wiesz co, tam jeszcze nie jest tak koszmarnie. Poczekajmy na DLC i dwa takie bardzo fajne kotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ścierwo to tylko z summonami się robi, lokacja była projektowana pod coop.
  • Odpowiedz
@AntyKuc to mówiąc szczerze droga do sir alone nie była dla mnie zła, szybko ją ogarnąłem, frigid pełną racją, gówno lokacja. Ale iron keep to było jedyne miejsce gdzie farmilem żeby moby znikały bo mnie jeden wielki #!$%@? tam strzelał i do tego ten boss
  • Odpowiedz
@FPmaster:

iron keep

To ja z iron keep nie miałem problemów, może dlatego, że grałem w edycję podstawową bez scholara. Droga do Sir Alonna była wkurzająca, bo te moby były szybkie, a frigid to już apogeum spie***lenia - jedyna lokacja w której nawet nie wahałem się użyć summonów. Ogólnie ta gra jest na siłę utrudniana przez twórców.
  • Odpowiedz
@AntyKuc: Te wszystkie opcjonalne bossy w dlc zostały stworzone do robienia z summonami, ale wolę je przebiegać niż z nimi wszystkimi po kolei walczyć. Sir Alonne pokonałem za drugim razem więc te ścieżkę przeszedłem tylko dwa razy XD
  • Odpowiedz