Wpis z mikrobloga

Według mnie za wcześnie dla Ady żeby dzieliła się taką historią na forum większości facetów. Chyba lubi być damą w opałach w ich oczach. Ostatnio zauważam że to raczej taka „pick me” girl i „I’m not like other girls” #hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
@Rosalinea: wątpię, żeby miała takie intencje, to bardzo powierzchowna ocena sytuacji. Nie powiedziała im aż tak wiele (raczej to nowy niedyskretnie drążył, z kolei Michał od razu załapał), więcej wyjawiła na setce, bez uczestników. W takim oderwaniu od codzienności człowiek jest bardziej skory do zwierzeń.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: a ja Ci powiem że swojego doświadczenia - ja mam bardzo złe relacje z rodzicami, bardzo mnie skrzywdzili i najlepiej się czułam jak nocowałam poza domem, zawsze chętnie dzieliłam się swoimi przeżyciami z obcymi bo nie czułam nigdy czegoś takiego jak bezpieczeństwo w zaciszu i domu, czułam ogromną samotność w życiu. Czy to znaczy że jestem atencjuszką? Czy po prostu szukałam swojego miejsca na ziemi? Bo każdego sytuacja jest inna
  • Odpowiedz
@Rosalinea Jak się z tobą często zgadzam, tak tutaj tak mocno uprościłaś, że aż w szoku jestem. Każdy ma inną metodę i formę terapii. Niektórym lżej jest, jak się podzielą tym z otoczeniem, bo też niektórzy mogą zrozumieć, skąd takie zachowania. Inni za to mówią o problemach tylko u psychologa. Nic więcej. Gdyby to było takie proste jak sugerujesz, nie byłoby takiego zapotrzebowania na terapie :) Co jak co, uważam, że osób
  • Odpowiedz
@Kamade93: @amanda12 Może i uprościłam zbyt mocno, ale i tak swojego zdania nie zmieniam. Nie lubię takich publicznych spowiedzi. Zawsze z tyłu głowy mi siedzi, że wzbudzanie politowania jest żebraniem o fory. Tak już mam i tego nie zmienię. I nie mylcie proszę mojego podejścia z brakiem empatii, bo tej mam aż w nadmiarze.
  • Odpowiedz
@Nylonsmile: Twój przypadek to zupełnie co innego. Każdy się musi wygadać i każdy potrzebuje zrozumienia. Ja zupełnie nie to mam na myśli, o czym Wy piszecie. Osoby które ze mną oglądały inny program i znają historię Oliwii, czy Muko, wiedzą co mam na myśli. Zostawmy proszę ten temat. Ja szczerze Adzie współczuje złych relacji z rodzicami i kiepskich wspomnień z dzieciństwa.
  • Odpowiedz