Wpis z mikrobloga

@Nick_Login: Wrocław to miasto platformy. Gdyby platforma wystawiła Jarosa, to by ten wygrał z Sutrykiem w cuglach. Tyle, że Schetyna nie chce lokalnej konkurencji w partii, to jest jak jest.

Rzecz w tym, że poza Sutrykiem kandydować będą niemal same no-name’y. I myślę, że zgarną średnio po 10% - rzecz i tak nieprawdopodobna w innych miastach, gdzie takie postacie mają po 1-2%.

I którykolwiek (o ile to nie będzie kandydat pisu)
  • Odpowiedz
@Nick_Login: Frakcja antyPIS ma się nieźle we Wrocławiu i pewnie zaryzykuje kolejne lata z Jacą. Mało osób też wieży w bezpartyjność oraz że takie osoby mogą wygrać.
Ja na ten moment mocno zainteresowałem się Priganem i koleś w wywiadach jest niezły. Jeszcze nie znalazłem nic co by go przekreśliło, ale szukam dalej.


Octarine - @Nick_Login: Frakcja antyPIS ma się nieźle we Wrocławiu i pewnie zaryzykuj...
  • Odpowiedz
@planarize: Jaros nie wygrałby z Suytykiem w cuglach. Miałby zwyczajnie szanse wygrać, ale nawet wystawiony miałby ciężko bo późno by zaczął kampanie.

Wybory samorządowe to nie jest coś co bardzo interesuje Polaków. Po drugie jak już ktoś jest przy władzy jako prezydent miasta to musi odwalić naprawdę grubo żeby się go pozbyli. Sutryk ma super PR dla wielu ludzi którzy mieszkają we Wrocławiu. Nie każdy czyta wykop i niestety niewielu się
  • Odpowiedz
@Nick_Login taka nasza internetowa bańka i nakręcamy się tym kotem pod publiczkę, usuwaniem z FB za nieprzychylny komentarz, czy inwestycje które są, ale zawsze jakieś #!$%@?.
Przykładowa Grażyna czy Ryszard pomyśli sobie most AWW jest, tramwaj tam i tu jest. Dobry ten Jaca, i cyk głos za głosem i wygra. I to nawet bez Grazynek z Gniezna "pozdrawiam panie Jacku najlepszy prezydent, zazdrościmy"
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Super PR mówisz?

Liczba afer z Jackiem Sutrykiem przekroczyła wszelkie dobre obyczaje i standardy. Uważam, że Jacek Sutryk nie powinien startować w tych wyborach samorządowych - mówi w rozmowie z money.pl Rafał Dutkiewicz. I apeluje do Sutryka o wycofanie się z wyborów. (…) Jestem winien wrocławianom duże przeprosiny. Bardzo serdecznie przepraszam za Jacka Sutryka. Pięć lat wystarczy. Basta. Król jest absolutnie nagi - ocenia dziś Rafał Dutkiewicz.


Biorąc pod uwagę,
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@planarize: z @Iudex się nie założyłem o Jarosa czego żałuję natomiast tam byłem bardziej pewny. O to się nie będę zakładał bo został tydzień, żeby Sutryk odwalił jakaś maniane.

Wygrana Sutryka w I turze dalej jest całkiem możliwa jak ostatnio patrzyłem na prognozy. Dużo zależy co śmieszne nawet od pogody i tego ilu ludziom będzie się chciało iść na wybory.

Masz jakieś nowsze info o sondaż ach?
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Nowsze sondaże nie, ale dużo się dzieje wokół choćby Bodnar. Dutkiewicz ją oficjalnie poparł, Hołownia przyjeżdża ją promować. Sutryk ostatnio był poniżej 50% i wątpię by w świetle tych wydarzeń przeskoczył ten próg.
  • Odpowiedz
Wybory samorządowe to nie jest coś co bardzo interesuje Polaków.


@Darth_Gohan: Niby tak, ale jak widzę ilość bannerów na ulicach miasta i porównuję do tego co było w październiku to jednak widzę dużo bardziej zażartą konkurencję. Nie wiem czy jest jakaś latarnia w mieście na której ktoś nie wisi - na wielu jest po dwa, trzy plakaty.
  • Odpowiedz