Wpis z mikrobloga

Wypok jak zwykle nie zawiódł. Dzięki serdeczne za wczorajsze słowa otuchy, propozycję ukrzyżowania się, sugestię podróży na kolanach oraz pomysł defekowania pod katedrą. Wszystkie rady przemyślę i może niektóre wcielę w życie.

Dziś idę w intencji tagów, żeby duch święty zstąpił na oblicze tej ziemi i je naprawił.

Chciałbym jeszcze doprecyzować, że nie podążam szlakiem z powodów religijnych, a raczej sportowych (tak jak większość osób na tej trasie), aby podziwiać piękno przyrody, ćwiczyć i się zrelaksować.

Pozdrawiam z drogi między Astorgą a Foncebadón.

@telemark
@ChlopoRobotnik2137
@criticalkush90
@Bruno_Banani

#camino #podroze #hiszpania #gownowpis #caminoamber
AmberLord - Wypok jak zwykle nie zawiódł. Dzięki serdeczne za wczorajsze słowa otuchy...

źródło: 1000029644

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@AmberLord: tak, po 50 ledwo co chodzilem, jak usiadlem to ciezko bylo wstac. Raz sie odwazylem zrobic ok 60. Powiem ze koncowke to praktycznie dokustykalem, ale co jest najlepsze? na drugi dzien jak nowo narodzony sie czulem i szedlem zwawo. Moze to przez to ze w nocy sie pocilem? nie wiem. Ale tez wstawalem z kurami i wyruszalem w trase ok 6-7 rano. Tak do 12 to juz mialem przewaznie zrobione
  • Odpowiedz
@AmberLord no nie wiem, jak zobaczysz po drodze motocykl to będziesz tagować motocykle, a jak porozmawiasz z programistą to tag programowanie? Po prostu od razu widać żeś głupi jak but.
Uwierz mi że te kilkadziesiąt osób na tym tagu nie jest tam po to by codziennie dostawać powiadomienie o czymś co z Hiszpanią nie ma praktycznie nic wspólnego
  • Odpowiedz