Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #samotnosc #takaprawda #rodzina

Facet o konserwatywnych poglądach w warstwie światopoglądowej, na rynku matrymonialnym ma dużo ciężej, bo z roku na rok jest coraz więcej kobiet o lewicowych poglądach w sprawach światopoglądowych.

Czy więc warto trzymać się tych swoich "niemodnych" poglądów? Odrzucenie ich poprawiłoby odbiór w oczach wielu kobiet. Oczywiście, że warto się ich trzymać. Jeśli ktoś chce porzucić to, w co wierzy, tylko po to, by zyskać w czyiś oczach, nie jest warty uwagi. Jest człowiekiem słabym, oportunistą.

Ostatecznie będzie liczyło się to, jacy jesteśmy względem własnych przekonań, a nie to, jak nas ludzie postrzegają.
  • 22
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 Nie wyobrażam dobie zmieniać swoje poglądy i wartości tylko by przypodobać się jakiejś kobiecie.

Jeśli ma mnie chcieć, to takiego jaki jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)
A że żadna mnie nie chce no to cóż.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 Szanuj siebie i swoje przekonania, a wartościowi ludzie będą Cię szanować nawet jeżeli się z Tobą nie zgadzają.
Z takimi, którzy twierdzą, że jesteś głupi, bo masz swoje poglądy nie warto wchodzić w dyskusję. To ignoranci nie warci Twojej uwagi. Z resztą można dyskutować i próbować przekonywać do swoich racji.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: tyle że światopogląd się zmienia, oraz ważne to w jaki sposób się go przedstawia innym i jaki ma się stosunek do innych z odmiennymi światopoglądami. Polecam mniej na to zwracać uwagi, bo czy się żyje obok takich ludzi czy blisko, to ma prawie takie same znaczenie jak życie z wszystkimi ludźmi na tej planecie. Koniec końców nie ma to zbytnio znaczenia żeby się tym przejmować.

Pytanie też co to za
  • Odpowiedz
Czy więc warto trzymać się tych swoich "niemodnych" poglądów? Odrzucenie ich poprawiłoby odbiór w oczach wielu kobiet.


@Kopytnik_1: Może głęboko wierzący nie jestem, ale musiałoby mi rozum i godność odebrać, żeby porzucić katolickie wartości, bo "Odrzucenie ich poprawiłoby odbiór w oczach wielu kobiet."
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: od początku przedstawiałem swoje konserwatywne poglądy mojej żonie, jej matce jak i feministycznym koleżankom. Same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°) świat poznaje się na kontrastach - wystarczy pokazywać jak kończą feministki, albo jak wyglądają feminiści/lewacy - ich słabość mentalna i fizyczna wystarczy, by z neutralnej światopoglądowo dziewuchy zrobić przykładną matkę, żonę i konserwatywkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) lewacy codziennie sami sobie wystawiają
  • Odpowiedz
@Eremites: nawet poglądy z jednego kranca rozbijają się na kilka aspektów, powiedzmy przy tych konserwatywnych będzie to polityka, kościół i seks. Ktoś będzie się zgadzał bardziej z jednym aspektem a ktoś z innym mimo że obaj są konserwatystami, także jest wiele odcieni szarości i każdy człowiek może sobie żyć jak chce, nie warto hodować w sobie frustracji za wybory innych ludzi. Warto żyć zgodnie ze swoimi przekonaniami ale też podobało mi
  • Odpowiedz
Facet o konserwatywnych poglądach w warstwie światopoglądowej, na rynku matrymonialnym ma dużo ciężej, bo z roku na rok jest coraz więcej kobiet o lewicowych poglądach w sprawach światopoglądowych.


@Kopytnik_1: Spokojnie, laski generalnie przejmują po czasie poglądy faceta, jeśli jest wystarczająco wytrwały i konsekwentny w nich. A na pewno może liczyć na wsparcie.
  • Odpowiedz
Czy więc warto trzymać się tych swoich "niemodnych" poglądów? Odrzucenie ich poprawiłoby odbiór w oczach wielu kobiet


@Kopytnik_1: to bzdury, były jakieś badania robione w stanach i wyszło że konserwatywni mężczyźni są częściej w związkach xd wiele kobiet mówi że chce konfederaty, pisowca, katola itd xd ale to dokładnie to samo co mówienie że nie liczy się wygląd tylko "dobre serce" :-)
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: jak chcesz poznać miłość swojego życia skoro od początku zakładasz fałszywy obraz siebie. Bądź sobą albo spędzisz życie z kimś kto na prawdę nie kocha bo kocha wyimaginowany obraz Ciebie. Swoją drogą jeżeli masz odpowiedni układ kostny to możesz być członkiem SS a najbardziej lewacka julka i tak będzie chciała kontrolować twoją wieżyczkę
  • Odpowiedz