Wpis z mikrobloga

To co robi Baxton to najgorsze sskurysynstwo jakie jest, ten czlowiek jest obrzydliwie zepsuty i chce pociagnac na dno innych, tfuu na tego zdradzieckiego, sliskiego typa. On by posprzedawal wszystkich bez powodu, by tylko inni mieli tak samo zle jak on. Nikt mu juz nigdy nie zaufa i nie bedzie jego prawdziwym kolega ani przyjacielem, zostana przy nim tylko psy jak Pluto, ktore chca cos od niego.

#famemma #baxton #youtube
Kilroy888 - To co robi Baxton to najgorsze sskurysynstwo jakie jest, ten czlowiek jes...

źródło: 43ec9a6394fc52727d79ccd20beec14efb015ca59414e93394bcadc426dc433c

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Kilroy888 ale tam nie ma przyjaciół, czy kolegów. On robi to samo co jemu robili, mi się tam bardziej podoba ofensywna obrona niż bycie zbitym psem, a ci co budowali swój kontent na skakaniu po nim dostają to co sami dawali.
  • Odpowiedz
@Kilroy888: pluto to taki pasożyt który umrze jeżeli zostanie oddzielony od ciała żywiciela także czy tego chce czy nie to musi tkwić przy grubasie
  • Odpowiedz
  • 0
@Wykastro: Sam przez swoj sliski charakterek i zaklamanie sie w to wpakowal a teraz wysprzęgla sie na wszystkich byle tylko sie ratowac i odwrocic uwage od siebie, a zawsze udawal ziomka dla wszystkich, co tylko piateczki zbija co 20 sekund jak jakis pojeeb ( ͡º ͜ʖ͡º) Typ by w czasach komuny zostal agentem z pasji i by donosil na wszystkich w srodowisku.
  • Odpowiedz
@Ted_Kaczynski: Raczej TW - na UBeka z prawdziwego zdarzenia to trzeba było oprócz braku skrupułów mieć cokolwiek pod kopułą. Natomiast donosów nienadążałby oficer prowadzący czytać.
  • Odpowiedz
@Kilroy888 ale ja go nie bronię, wszyscy wiemy co i jak, a co ty myślisz, że to co robi to coś złego? Jakoś nad nim się nikt nie litował tylko ma zniszczone życie i jakieś szmatam go od pdfow wyzywa, ja nawet sobie nie wyobrażam jak boxdel z gościa który był na szczycie z miarę ok reputacja musi sobie to układać w głowie. On już spokoju nie będzie miał, takie coś już
  • Odpowiedz
  • 0
@Wykastro: Wardega to tez szemrana, zawistna postac ktora ma wiele za pazurami, ale az tak zepsutej, zaklamanej i sliskiej persony jak Boxdel to jeszcze nie widzialem. Ostatni miesiac "atrakcji" sam glownie sobie zapewnil swoimi poczynaniami. Pokazal juz calkowicie swoja zepsuta osobowosc i wszyskie patologie w nim drzemiace.
  • Odpowiedz
@Kilroy888 jak grubas wytykl warzesze błędy i powidzial jak mógł udostępnić prywatną rozmowę i ją nagrywać gdy on mówił na temat prywatny swojej rodziny to odpwodz waedegi wiesz jaka była xd

Nie wiem xd wataha zajwbiscie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Kilroy888 Bardzo dobrze robi powinien to zrobić zaraz po aferze a nie za dwa miesiące znowu jakiś jego "kolega" obrzuca go gównem niech się oczyści i będzie miał względny spokój.
  • Odpowiedz