Wpis z mikrobloga

Izrael bombarduje i równa z ziemią strefę Gazy, mordując przy tym tysiące cywilów.
Izrael od samego początku blokuje pomoc humanitarną dla ludności w Gazie.
Izrael trafia w konwój z pomocą humanitarną, mimo że ten był oznakowany, a jego przejazd był uzgodniony z i skoordynowany z IDF (ginie 7 wolontariuszy, w tym Polak).

Kto jest winny zniszczenia konwoju i zamordowania wolontariuszy według redaktora Lisa? Hamas i ludność cywilna bo "popierała" akcję Hamasu z 7 października.

#izrael #palestyna #wojna
Jabby - Izrael bombarduje i równa z ziemią strefę Gazy, mordując przy tym tysiące cyw...

źródło: 1000025521

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: tak sobie czytam pozostałe Twoje posty żeby zobaczyć co się za tym pawulonem kryje i mam bekę. Just to let you know - Israel przyznał się do błędu, że się jebli i nie powinni bombardować tego konwoju. Także jednak - zupełnie bez powodu zginęli Ci ludzie. Mimo wszystko mam nadzieję, że szekle Ci się zgadzają.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: A ja chętnie zaplusuje Twoje zdanie w tej kwestii. Ten konflikt jest mocno #!$%@?, humusy nie noszą munduru. Tam żołnierzem jest każdy, sklepikarz i babcia z laską. Bombę pod nogi może sprzedać zindoktrynowany dzieciak nauczany od kołyski aby z zieloną szmatą na ryju biegać i kamieniami ciskać.

Pchanie się tam do środka tego cyrku jest pewnie bardziej ryzykowne niż wolontariat na Ukrainie. Tu chociaż ruscy w szortach plażowych nie biegają
  • Odpowiedz