Wpis z mikrobloga

Pojawił się wpis odnośnie "siedziby kanału" buddy, więc postanowiłem sprawdzić właściciela. Po raz kolejny was nie zdziwię, bo "golas" nic nie ma na siebie. Który wykopek uwiedzie Grażynkę i zostawi Buddę w laczkach Lidla?

Niezły cyrk. Budda naprawdę ma coś do ukrycia, albo Aleksandra Krcha i jej rodzice wyłożyli pieniądze na produkt zwany "budda".

Numer KW: KR1I/00027406/9

#budda #famemma #polskiyoutube
10kobla - Pojawił się wpis odnośnie "siedziby kanału" buddy, więc postanowiłem sprawd...

źródło: Screenshot_20240402-124626~2

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@10kobla: zastanawiałeś się może nad jakimiś scenariuszami dlaczego wszystko jest na Grażynę? Z perspektywy Buddy jeśli nie ma tam jakiegoś zastraszania to ona może go puścić z torbami, o czym na pewno taki cwaniaczek myślał. Czy grożą jej jakieś długi za te działalności i woli ja poświęcić zamiast siebie? Ciekawy case
  • Odpowiedz
@PanNatanek: zależy od timingu - skoro wszystko jest na Grażynę to rozumiem, że albo zrzuca na nią odpowiedzialność prawna, albo boi się swoich długów i jak te przyjdą to mit może pęknąć i nie tylko straci kasę ale również poklask
  • Odpowiedz
  • 4
@feel-the-scale: Są 2 scenariusze:

- Grażynka wraz z rodzicami zasponsorowała Buddę na początku, ale w zamian czerpią profit z działalności buddy.

- Budda wolał nie figurować w rejestrach. Dlatego wszystko było/jest na Grażynkę. Śmieszy mnie jak jego widzowi mówią o wielkim biznesmenie, a on dzięki loterii spłacił zobowiązania, a raczej Aleksandra Krcha.
  • Odpowiedz