Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jeszcze raz, bo mode chyba usunął za pałę xD
Już któryś raz "koledzy" zrywają ze mną kontakt, bo się z kimś spotykam. Piszę "koledzy", bo dla mnie to serio kumple od wygłupów itp. (za każdym razem to już inni kumple, po prostu sytuacja się powtarza). Nigdy nikt nie dawał żadnych znaków, że jest zainteresowany innym typem znajomości.
No i do sedna. Zrozumcie, *****, że kobiety też się nie domyślają. Może trzeba było się odezwać wcześniej, a nie teraz wielka obraza majestatu.
Już nawet kumpla nie można mieć. :(
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale czego Ty oczekujesz, faceci właśnie mają taką #!$%@?ą strategię że zaczynają od przyjaźni i się czają, zamiast wprost jak facet pokazać zainteresowanie. Chłop jest chłop, ale fajnie jest dostawać atencje i podbijać sobie ego, poszukaj sobie koleżanek i problem z głowy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: aha to chodzi ci o to ze kazdy kolega liczy na milosc albo ciebie zaliczyc? nie mam sympati do ciebie, znałem taka jedna to sie wolała ruchac z 50 letnim typem gdzie pojechała do niego za miasto a we mnie nigdy nic nie widziała
  • Odpowiedz
@shrKEK: Zabolało aż musiałeś poszukać po dawnych wpisach, to jest po prostu kwestia zaburzeń a nie mojej osoby, ale jak ktoś taki jak Ty może wiedzieć cokolwiek, jak wrzucasz prowokacyjne teksty to bądź przygotowany na solidne punch line, boli co Mirek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz