Wpis z mikrobloga

Ale hit zarządca nieruchomości (MTBS) z roku na rok podnosi sobie ceny za co i cwu w ciągu 2 lat z 38 zł za m3 cwu do 95 zł za m3, ani razu nie poinformował o tym mieszkańców a jak dzisiaj do nich dzwoniłem gdzie znajdę dokument z aktualizacja ceny miła pani powiedziała że prezes zażyczył sobie nie informować o tym mieszkańców xd #nieruchomosci #wynajem
  • 4
  • Odpowiedz
a jak dzisiaj do nich dzwoniłem gdzie znajdę dokument z aktualizacja ceny miła pani powiedziała że prezes zażyczył sobie nie informować o tym mieszkańców xd


coz, w tym kraju nikomu nic nie przeszkadza i to sa tego efekty.
Gdyby chociaz do drugi zrobi afere o to byc moze podwyzke bylyby duzo nizsze z pelna info dlaczego i rozliczone co do 1 pln.

A tak? No jak wszedzie - testowanie cen maksymalnych, poki
  • Odpowiedz
narazie jesteśmy na etapie zbierania podpisów wszystkich lokatorów i chcemy to oddać do prawnika ale czy coś to da.. wątpię


fajne podjescie - ktos mnie doi na podstawie cennika wyssanego z wlasnego kutanga i sie naradzamy, myslimy, zbieramy, ale z takim przekonaniem ze nic to nie da - i oni na to licza.

@MlodyGio:
  • Odpowiedz
  • 6
@del855 dzwoniłem jeszcze do lokalnej gazety z prośbą o nagłośnienie sprawy przed wyborami samorządowymi, tymbardziej ze ta spółdzielnia należy w 40% do miasta
  • Odpowiedz