Wpis z mikrobloga

94 829 + 117 + 200 + 172 + 188 = 95 506

Długoweekendowe gminobranie po płaskopolsce (wraz z @Dewastators) ʕʔ

Na trasie głównymi atrakcjami były pałace/dworki, a jeszcze w samym lubelskim te największe i chyba najładniejsze. Ale to w Sterdyniu udało nam się wejść do zamkniętego prywatnego pałacu dzięki życzliwości ekipy konserwacyjnej.
Było dużo walki z wiatrem i płaskim, nużącym krajobrazem. Od czasu do czasu uwagę przykuwały zabawne nazwy miejscowości albo widok Bugu czy innej sielskiej rzeki.
W trakcie świąt było to lekkie wyzwanie logistyczne: gdzie zjeść i kiedy na ile zrobić zakupy, żeby nie być w d… na tych pustkowiach.
A pogoda (ta słoneczna) była zamówiona oczywiście, co do godziny ;)

#rowerowyrownik #wspodnicynaszosie #100km #200km #wykopcanyonclub #zaliczgmine

Skrypt | Statystyki
wspodnicynamtb - 94 829 + 117 + 200 + 172 + 188 = 95 506

Długoweekendowe gminobranie...

źródło: IMG_1485

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
w Sterdyniu


@wspodnicynamtb: w Sterdyni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie też poprawili z odmianą tego miasteczka na wykopie, więc mogę się odwdzięczyć! XD Ale zazdro, że weszliście do środka, ja tylko fotki zza bramy sobie robiłem... Podobno padli tam w lockdownie, ciekawe czy ktoś prywatnie remontuje, czy znów jakiś hotel będzie?
  • Odpowiedz
@SnikerS89: O dzięki! Czy Sterdyń to ona;)
Gość mówił, że obiekt jest odświeżany, ale też jest na sprzedaż (zaledwie za 62 mln). Także co zrobi przyszły właściciel to ciężko wnioskować, ale baza na imprezy i noclegi jest mocna. Chyba się nie opłaca całej tej podstawy noclegowej i wyposażenia zaorać, bo cóż innego by tam mogli zrobić?
  • Odpowiedz