Wpis z mikrobloga

#famemma

Wardega ogląda film baxtona

Baxton mówi…. Sylwek jak mogłeś udostępnić i nagrywać prwywstna rozmowę , gdzie rozmawiałem o rodzinie.

Odpowiedź przebiegłego wielkiego szefa

Nie wiem …

Kurtyna.

Taki obraz waszego druida, jak na coś nie znajduję wygodnej dla siebie odpowiedzi i interpretacji to wystarczy powidziec nie wiem i elegancko.
  • 15
  • Odpowiedz
@Wykastro: ile groszy za wpis na temat jakiś pierdół które mają ratować wizerunek pedofila? Grubas się nie przejmował przez lata że jakaś małolata miała próby samobójcze po groomingu. Na szczęście jak wybuchła afera zapłacił jej by zamknęła buźkę
  • Odpowiedz
@Wykastro: Ja go mam w piździe ale mam jakieś priorytety moralne. Co innego dla mnie jak zamykają alimenciarza a co innego jak gwałciciela. Al Capone pewnie zlecił #!$%@? wielu ludzi a poszedł siedzieć tylko za podatki. Więc czemu kręcą o nim filmy gdzie pokazują to co odwalał za życia? Dlaczego politycy kradną na bieżąco a nikomu nie jest potrzebne by ich zamykać? Życie to nie bajka Disneya gdzie źli ponoszą karę
  • Odpowiedz
  • 0
@ziko100 ale czekaj, masz priorytety moralne ale nie uznajesz prawa jakie mamy w Polsce i w tym celu nie uznajesz zasady domniemania niewinności? I chyba w tym kontekście Twoje podejście jest mało moralne, bo ci co nie uznają prawa są jacy? Zdemoralizowany ! Bez przyczyny się tak nie mówi.

Dla mnie to też różnica, tylko czy grubas kogoś zgwałcił ? Że tak o tym mówisz?

Inna sprawa, że każdy popełnia błędy tylko
  • Odpowiedz