Wpis z mikrobloga

@Aldib też tak myślę, najgorzej że tak jak ktoś tu już wcześniej napisał zapewne Bartek się szybko nią znudzi i jest typem lubiącym gonić króliczka więc może się zwrócić po tym w stronę Olki… obym się myliła
  • Odpowiedz
  • 7
@Aida_Birchwood: Bartek jest jaki jest ale chyba na aż takim świnią nie jest. Chciał bliskości więc jak ją już ma to po co porzucać taką dziewczynę. Po drugie Ola chyba już go chce po pocałunku z Adą.
  • Odpowiedz
@Aldib: to będzie jego kolejna „ofiara”, udawanie dłuższe bycie miłym nie ma prawa mu wyjść. Nie wiem czy w tym momencie w którym jest odcinek jak długo to potrwa ale wiem że obwinia ją za wynik programu. Do bólu. Nienawidzi bardziej niż Luizę. Ada- Nie widziała relacji z Luiza, czy jego odżywek do Dom czy Oli. Jest strasznie naiwna a on ją tak naprawdę wykorzystuje żeby wygrać. Potrzebuje kogoś lojalnego, silnego,
  • Odpowiedz
  • 1
@LoveKarma: Co to znaczy, że Bartek obwinia Adę za wynik w programie. Ada + Bartek będą w parze a potem coś runie w ich parze w programie.
  • Odpowiedz
  • 0
@LoveKarma: Czyli zajdą razem daleko, może nawet do finału albo do ostatniej Pandory a potem mało osób na Nich zagłosuje. Ciekawe co się wydarzy między Nimi
  • Odpowiedz