Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do niedawna byłem uzytkownikiem wykopo, ale obecnie nie mam już tu konta, choć czasem jeszcze lurkuje. Chciałbym ostrzec was przed użytkownikami przez których rady straciłem nie mało pieniędzy, nerów i czasu, widzę że dalej się tu udzielają. Chodzi mi w szczególności o @mickpl @pastibox @perfumowyswir @mookie @haha123

Niestety zaufałem ich radom o tym, że mieszkania są przewartościowane i za chwilę czeka nas pęknięcie bańki, przez co przyszło mi kupić mieszkanie o kilkaset tysięcy PLN drożej. Na całe szczęście w końcu się ogarnąłem i podjałem decyzje że treba działać załapałem się na bezpieczny kredyt 2% i chociaż rata jest w miarę niska ale co straciłem czasu i nerwów to moje. Obecnie siedzę już w świerzo wykończonym mieszkaniu i jestem dumny ze dwojej decyzji

Radzę wam wszystkim by mieć własny rozum i nie kierować się decyzjami internetowych trolli bez adnego dorobku w danej dziedzinie. Doświadczenie mnie nauczyło że zdecydowanie lepiej zaufać specjalistom i nie ważne czy chodzi o tematy nieruchomościowe czy dajmy na to medyczne. Trudno nauczka na przyszłość, choć i tak wiem że miałem wiele szczęścia łapiąc się na ten tańszy kredyt z dopłatami. Pozdrawiam was mireczki i mam nadzieję że wyciągniecie jakieś wnioski z mojego wpisu. Trzymajcie się
#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mickpl: z własnego doświadczenia wiem że gdybym Ciebie słuchał kiedy kupowałem dom to bym był przynajmniej pół miliona do tyłu, stąd tego typu wpisy nie wiem czy są baitem czy nie, ale wiem że to co Ty piszesz to absolutne głupoty...
  • Odpowiedz