Wpis z mikrobloga

@janciopan: Kobiety czasem piszą komentarze, że kiedyś były w związku z niskim facetem. Dziwnym przypadkiem takie wypowiedzi prawie zawsze zawierają czas przeszły a nie teraźniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@janciopan: moj pierwszy crush miał 167 kiedy ja już miałam 170. Mój pierwszy poważniejszy związek chłop miał ten sam wzrost co ja. Mój stary ma 175, stara 180.
Wzrost to nie problem w większości wypadków a brak możliwości poznania kogoś irl
  • Odpowiedz
  • 3
@CloudSpanner: no ostatnio sobie siedziałem z 5 godzin na ławce w zatłoczonym miejscu i trochę obserwowałem ludzi. Pojawiła się aż jedna para gdzie chłop był niższy od kobiety. To będzie jakieś może 2%
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: bo wiem, że jak się ma tindera i masz do wyboru ludzi różnych to nie dasz szansy tym niskim. Jak na żywo poznasz kogoś komu na portalu nie dałbyś szansy to jest możliwość że zawróci ci w głowie.
Problem jest w tym, że ludzie kiedyś poznawali się tylko na żywo i nie wybierali sobie jak ze sklepowych półek.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: no ale czego to dowodzi? Gdyby niski wzrost je odrzucał to by od razu olały gościa i żaden związek by się nie zaczął, bo ta weryfikacja fizyczna na początku jest silniejsza. Więc raczej rozpad związku musiał być z innego powodu.
  • Odpowiedz
no ale czego to dowodzi?


@Erikaa: Dam Ci przykład - dziewczyna spotyka się z niskim przez jakiś czas ale kiedy zaczyna się temat układania przyszłości (mieszkanie razem, dzieci) to zaczyna się zastanawiać czy z takim gościem może się związać na stałe. Dochodzi do wniosku, że jednak nie jest przekonana i znajduje innego faceta, który najczęściej jest wysoki. Potem wystarczy tylko słuchać co mówi kobieta i nagle okaże się, że teraz jest
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: spotkała Cię taka sytuacja i jesteś pewien że chodziło w 100% o wzrost? Jak się związek rozpada to liczy się tysiąc rzeczy i często jeszxze do tego się tłumaczy się zupełnie czymś innym. Wg mnie jakby wzrost miał odrzucać to związek by się nie zaczął a najprędzej pewne laska by na tinderze przesunęła w lewo i tyle. Tysiąc lat temu spotykałam się z gościem 197 cm a potem z gościem
  • Odpowiedz
spotkała Cię taka sytuacja i jesteś pewien że chodziło w 100% o wzrost? Jak się związek rozpada to liczy się tysiąc rzeczy i często jeszxze do tego się tłumaczy się zupełnie czymś innym.


@Erikaa: Mnie nie ale znajomego już tak. Niski wzrost NIGDY nie jest plusem u faceta. W najlepszym wypadku jest "akceptowalny". Anegdota o szpilkach też nieprzypadkowa bo dokładnie to mówiła inna znajoma jak zmieniła chłopa na wyższego.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: ale przecież ja temu nie zaprzeczam, tylko uwazam że takie rzeczy wpływają na początek znajomości a nie na koniec, chyba że na początku zaakceptowała a potem przeszkadzały jej kompleksy z tym związane, tekst o szpilkach dla mnie jest w formie żartu. Wszelkie nietypowe rzeczy i "wady" uderzają bardziej na początku znajomosci, potem do tego się przyzwyczaja a na wierzch wychodzi charakter (co jest plusem i minusem jednocześnie).
  • Odpowiedz
ale przecież ja temu nie zaprzeczam, tylko uwazam że takie rzeczy wpływają na początek znajomości a nie na koniec, chyba że na początku zaakceptowała a potem przeszkadzały jej kompleksy z tym związane


@Erikaa: Tak, takie cechy najbardziej wpływają na początek znajomości, a w tym wypadku podejrzewam, że po prostu dziewczyna nigdy nie myślała o tym niskim koledze jako partnerze docelowym tylko tymczasowym. W momencie jak pojawiły sie rozmowy na temat przyszłości
  • Odpowiedz
a w tym wypadku podejrzewam, że po prostu dziewczyna nigdy nie myślała o tym niskim koledze jako partnerze docelowym tylko tymczasowym


@CloudSpanner: tu dobrze napisal w tym temacie @Dietetyq https://wykop.pl/wpis/75553143/obserwuj-mirkoanonim-mirki-poradzcie-mi-cos-bo-nie#265737881

chyba już wszyscy się zdążyliśmy nauczyć czemu kiedyś popularne były małżeństwa aranżowane, a za kobietę decydował jej ojciec albo bracia
  • Odpowiedz