Wpis z mikrobloga

A teraz tak rzetelnie, to material bombla jest naprawde niezly trzeba stwierdzic. Argument, ze Oskarek wrzucal jakies szczeniackie skriny na debila pallasajda podczas pandory, gdy zwyrol lapal za cyce na ulicy nie blurujac nawet poszkodowanych twarzy, itp jest powaznie mocny. Nie mam problemu z napisaniem tego pomimo, ze baxton dalej jest paskudnym dwulicowcem. Fakty powinny byc zawsze pierwsze.
#famemma #boxdel #wardega #konopsky #pandoragate
  • 26
  • Odpowiedz
@kre-dens: jak ja nienawidze tego dziada lesnego, oczywiscie ze bedzie narracja "o moj boze znowu ten boobsman to bylo dawno, nie ma znaczenia" a sytuacja z boxdelem byla swieza xD?
  • Odpowiedz
@nenene: ale on tak ciagle, spowodował wypadek przeciez tez nagrywaja swoj prank, zatrzymywal pociagi gdzie utrudnial ludziom pracy itp
  • Odpowiedz
@kre-dens: Fakty są takie, że nie ma #!$%@? symetrii między Boobsmanem a wieloktornym pisaniu o "ruchaniu w cyce czternastoletnich klawer #!$%@?".

Celem tego filmiku było postawienie znaku równości między występkami Boxdela i Wardęgi. W pewnych przypadkach udało się jak widać. Nie gratuluję.
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: Nie dość żeś głupi to jeszcze nie znasz swojej mowy xD Słyszałeś o czymś takim jak oboczność xD Linków do wyjaśnień etymologicznych nawet nie daję, bo jawnie cię to przerasta. Pozwolę już sobie pominąć fakt, że specjalnie użyłem takiej stylizacji, ale ponownie nie zrozumiałeś.

Trzeba mieć naprawdę duże braki w intelekcie, żeby zarzucać komuś błędy, w tym wypadku "wsiurstwo", w myśl zasady "skoro nie wiem, to znaczy, że to błąd".
  • Odpowiedz