Wpis z mikrobloga

@czlowiekbutelka ogarnięci rekruterzy, często robili mi calla gdzie wspominali o co pyta pracodawca, jak należy odpowiadać, później po rozmowie dzwonili jakie były pytania. Jak masz dobrą prowizję za dostarczenie odpowiedniego kandydata zrobisz dużo.
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: Jak zawsze, jeden rabin powie tak, drugi nie..
Zalezy co chcesz od zycia i jakie masz priorytety. Jak imprezy, rozbijanie sie autami i jakies zabawy w przekrety to srednio, bo to kraj gdzie takie rzeczy nie sa tolerowane. Jak sobie cenisz nature, spokoj, porzadek, przestrzeganie prawa - to zdecydowanie.
Zarobki - napewno pozwola spokojnie zyc, realizowac hobby (chyba ze to cos mega kosztowne, w stylu kupowanie jachtow) i nie marnowac
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: Nadal sadze ze tak. Mam kontakt z jednym mirkiem, ktory wlasnie jako inzynier wyemigrowal z rodzina (zona + niemowle) i nie narzeka ;) Wiadomo, zalezy cz ynie trafisz na januszex, ale generalnie warto.
  • Odpowiedz
@krzyzakp: Zony nie mam ( ͡º ͜ʖ͡º)
A zona Mirka, o ktorym pisalem, to z tego co wiem narazie nie pracuje, bo chce z dzieciakiem najpierw posiedziec w domu, nim pojdzie do zlobka. Potem mowili ze planuje tez pracowac.
  • Odpowiedz