Wpis z mikrobloga

Zaczynam robić kat a2, a 4 lata temu robiłem kat.b więc moje badania lekarskie powinny być jeszcze ważne. W zaświadczeniu lekarskim pamiętam, że kat B była w tej samej "grupie" co kat A2.
Czy to oznacza, że nie muszę teraz robić badań żeby wyrobić pkk? Tak w sumie mi powiedział instruktor - żeby zgłosić się do starostwa z samym wnioskiem i zdjęciem, ale pytam dla pewności, bo czesto miewam problemy biurokratyczne w urzedach

#prawojazdy
  • 8
  • Odpowiedz
@Spofity: Zależy czy jak robiłeś kat. B, to czy doktur zaznaczył ci tam kategorię tylko B, czy też inną. Mi, mimo że A robiłem rok po B, powiedzieli, że muszę mieć nowe badania jak chciałem nowe PKK wyrobić bo zaznaczył tlyko na B.
  • Odpowiedz
@Spofity: wzory orzeczenia lekarskiego zmieniały się na przestrzeni lat. Jeśli masz takie jak załączyłeś, to powinno być ważne. Zapytaj w Wydziale Komunikacji, zanim zrobisz badanie.
  • Odpowiedz
@Spofity: Winszuję zatem normalnego wydziału komunikacji i trochę zazdraszczam. U mnie w mieście to jest totalna patologia. Ludzie którzy kompletnie, mam wrażenie, pracują tam "za karę". Ja tylko podszedłem do okienka, i już w trakcie tłumaczenia chłopu, że rok temu nie cały robiłem B i moje badania powinny być aktualne, to już widziałem jak chłop robi minę srającego kota, i kręci głową że nie ma szans i trzeba nowe. Nawet mi
  • Odpowiedz
  • 2
@bary94pl: u mnie też zawse była patola, więc jestem miło zaskoczony. Gdy 4 lata temu robiłem B i wyrabiałem PKK to musiałem na miejscu przepisywać wniosek na ich szablon, bo ten co wydrukowałem w domu (ze strony starostwa) miał margines kilka mm mniejszy XD
  • Odpowiedz