Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #sejm

Moje "ulubione wątki" cytrynówkowej kurator baśki w liście do nekromanty

Rysiu, odkąd poszłam do spowiedzi i odkąd szczęśliwie przystępuję do komunii świętej, stale czynię to w Twojej intencji.


Zagorzała katoliczka idzie do spowiedzi i komunii w intencji swojego kochanka, zdradzając przy tym męża. "paczcie jak w ordo juris".

P(is)RL:

Dla partii i Ciebie Rysiu, mogę wszelkie swoje umiejętności oddać.

Przyjmuję za pewnik moją ułomność i wpisanie w moje losy klęski, ale jestem zdecydowana do końca swoich dni pracować na konto Twoje i partii.

Nie warto przejmować wariatką, która żyje tylko dzięki psychotropom i pewnej chińskiej lekarce


Jeszcze jedno. Widzisz się dziś z Jarkiem Szarkiem. Tak bardzo się cieszę, że jest prezesem IPN. To Twoja wielka siła sprawcza...

(poniżej wpis z Wikipedii)
hot_tomek - #bekazpisu #sejm

Moje "ulubione wątki" cytrynówkowej kurator baśki w liś...

źródło: szaraczki pisu

Pobierz
  • 2
@hot_tomek: Tak jak Pan Jezus powiedział, obłudnicy święci na pokaz by ludzie widzieli
Mt 6:
2 Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. 3 Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, 4 aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi