Wpis z mikrobloga

@looolbeka Jak będziesz zaradny dasz radę ogarnąć 2-3 kółka. W nocy musisz lecieć, bo pewnie przeładownany albo kontenery to 2x20 pełen, co by się zgadzało jeśli 2 punkty. Dziwi mnie, że 12h jak możesz tylko 9h, ale cóż, pewnie tacho na tarczki albo magnez.
  • Odpowiedz
@looolbeka: To jest dramat taka, trzeba by było zacząć nagłaśniać jak dają się ruchać. Na bdfie za taką linke spokojnie 100pln więcej...
  • Odpowiedz
  • 2
@makgyvergaleriapl: z tego co widzę linia ma ok 600km i jest przepinka więc podejrzewam, że w połowie, więc tak czy tak trzeba zrobić 600km, ale w nocy myślę, że spokojnie w 9h może nawet szybciej, 12h bo zapewne dochodzi załadunek, rozładunek i pauza

@eloyard @Grze2s1 nie przekroczysz godzin nocnych jak nie będziesz wciskał młotków, do godzin nocnych nie wliczają się pauzy (łóżko na tacho)

@Rolss oj tam ważne, że piątka spsiodu
  • Odpowiedz
@looolbeka Wiem jak to wygląda. 20 lat w transporcie. Wszystko zależy czym latasz i ile schodzi na załadunku rozładunku. Teraz to tak mało po kombinujesz z tacho. Na kontenerach trzeba czasem kombinować, a to bez karty zacząć itp. Inaczej nie wyjdziesz na swoje. Nie wiem jak jest na zwykłym transporcie. Aktualnie nie muszę się tak męczyć...
  • Odpowiedz