Wpis z mikrobloga

Czytam te komentarze i zastanawia mnie czemu nikt nie wierzy w paprykarza I w Grażynę? XD

Paprykarz widać że wesoły, spokojny typ i jeszcze na jego plus to chyba na ogromną willa.

Grażyna jak na swój wiek dobrze wygląda, jest zadbana i wesoła. Mi imponuje, że tyle przeszła i dalej takie ciepło od niej bije - imo wielu kandydatów by się skusiło zwłaszcza że chętna jest uciec ze wsi.

Dla mnie out to akurat byłby sadownik i ten młody (26 lat, nie ten ostatni) bo tacy nijacy są. O tiktokerce to już nawet nie wspominam XD

#rolnikszukazony #gownowpis
  • 16
  • Odpowiedz
@Noami @piatydzienmiesiaca Mnie ciekawi, czy się dostanie. Na bank wezmą któregoś spokojnego typka i wybór będzie między Jabolem a tym młodym co kaszlaka tuningował, bo ten starszy Sebastian wątpię żeby się dostał, jest chyba zbyt przezroczysty chociaż wydawał się poczciwy.
  • Odpowiedz
@Truska1 albo tego młodego piłkarza. Moje typy: paprykarz (najbogatszy gospodarz, młody, wydaje się spoko), Niemiec (nowy element - rolnik obcokrajowiec, poza tym nowa władza TVP i zamiast Für Deutschalnd, Niemiec jako pozytywny bohater), Tiktokerka (show musi być, potrzebne są nowe celebrytki), Grażyna (żeby był dziadek erosoman przynajmniej wśród kandydatów) i tu: jabol albo młody piłkarz (młody, zwykły normik, któremu się uda, a młody to wydaje się takim wiejskim przegrywem a'la Ksysiu z
  • Odpowiedz
@galicjanin: To mam bardzo podobne typy, a o którym piłkarzu piszesz? O tym Dominiku z kolczykiem w uchu? Ja obstawiam, że tak na 90% w programie znajdą się: Paprykarz, Bauer/Niemiec, TikTokerka i Młody Herr Flick (bo z nim już widać, że będą jazdy xd). Ciężko stwierdzić kogo wezmą jako 5 osobę z tych "zwyczajnych", myślę, że to będzie Jabol albo Grażka. Ta motocyklówa sadowniczka w porównaniu z Grażynką z mało dynamiczna
  • Odpowiedz
@Truska1 ten ostatni najmłodszy z Podlasia co wygląda jak nastolatek, motocyklistka nie dostanie się, bo jest zbyt męska jak na kobietę - z wyglądu, z pasji, z poglądów na życie.
  • Odpowiedz
@Truska1 było, mówił, że jego hobby to bieganie i piłka nożna (było jak grał w piłkę z kolegami na orliku). To prawda dziwny jest, dlatego napisałem, że może mieć tu konto.
  • Odpowiedz
@Aprilwine: Oj niekoniecznie, nie ma co tak generalizować. Ja myślę, że nie będzie wcale narzekał na małą ilość listów. Jest młody to będą zainteresowane nim zapewne młode kandydatki. Poza tym to program reality i to też produkcja będzie brała pod uwagę wybierając rolników. Nie jestem oczywiście żadną znawczynią i to tylko moja perspektywa, ale uważam, że on się jak najbardziej dostanie ^^
  • Odpowiedz