Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek to zależy co było ćpane. Każda Twoja próba wysmarkania powoduje, że wszystkie tkanki puchną. I przez to jest tylko gorzej. Łykasz szybciutko coś przeciwbólowego, a najlepiej przeciwobrzękowego, ewentualnie kortykosteroid albo chlorowodorek pseudoefedryny. Po 30 minutach samo Ci wszystko zleci
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Rozumiem. Nie martw się Mirku, wszystko przed Tobą ;)

Przyczyn takiego stanu może być w #!$%@?. Generalnie problemem jest brak ujścia wydzieliny, która przez to zalega, gęstnieje i jest wymarzoną meliną dla drobnoustrojów, które kręcą tam już pewnie niezły melanż. Krzywa przegroda, przerost migdałków podniebiennych i gardłowego, przerost małżowin nosowych, silny stan zapalny i obrzęk, itd, itd. Do tego co napisałem wyżej, czyli kompulsywne smaranie, wciąganie, odkrztuszanie, itp.
Spróbuj na
  • Odpowiedz
@ValandilNW cirrus brałem to potem miesiąc się dusiłem z rana bo gluty zasychały. Na razie stosuje irigasin (btw, mogę używać zwyczajnej soli kuchennej rozcieńczonej z wodą?) i po przelaniu nasometin, względnie pomaga. Clatre też zacznę brać bo lekarz przepisał dzisiaj także zobaczymy
  • Odpowiedz
Nasometin spoko, ale to jest steryd. Konkretne efekty to minimum tydzień, optymalnie dwa tygodnie. Na luzie możesz używać soli kuchennej, też tak robię :)
Powiedział Ci lekarz jaka jest przyczyna takiego #!$%@?? Bo zestaw leków wygląda jakby:
a) nie zauważył nic podejrzanego
b) #!$%@? się zna
c) byłeś u internisty zamiast otolaryngologa
  • Odpowiedz
@ValandilNW Ogólnie testowałem już dawno temu ale nie działało, spróbuję jeszcze tak jak piszesz po płukaniu nosa aczkolwiek na razie trochę ustąpiło także póki nie mam rozdziabionych ust to się cieszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobaczymy tez jak w czasie zadziała clatra
  • Odpowiedz