Wpis z mikrobloga

Jeszcze pytanie, ktoś ma może słuchawki typu tws?
O ile producent liberty4nc deklaruje 10 godzin pracy to faktycznie tak jest, słuchawki ze 100% do 10% trzymają ok 9 godzin, do 0 nigdy jeszcze nie rozładowałem. Problem pojawia się z opakowaniem które jest powerbankiem, producent podaje że trzyma do 50 godzin dodatkowej pracy.
No to ja zawsze odkładałem je odchodząc od komputera do opakowania i mam wrażenie że one się tam za każdym razem ładują jakby od 0 do 100 i zużywa sie energii tyle samo nie ważne czy je odłożę niemal rozładowane czy gdy ubędzie zaledwie 10% baterii. Bo opakowanie trzyma z 10-20 godzin maksymalnie. Teraz sobie będę próbował odkładać do opakowania tylko na rozładowanych słuchawkach i będę obserwował ale czy ktoś też tak ma że odkłada za każdym razem słuchawki do powerbanka i powerbank się bardzo szybko rozładowuje?
Bo przysięgam, wydaje mi się że nie ważne czy 10% rozładowania czy 50% za każdym odłożeniem zżera 20% powerbanka.
#sluchawki #komputery
  • 12
  • Odpowiedz
@Uuroboros #!$%@? niemożliwe żeby to tak działało, że ładuje od zera; potestuj dokładnie, bo może ci się tylko wydaje, że się szybko rozładowują. a to co producent deklaruje jest zawsze zawyżone (te 50h na np. 50% głośności czy coś tam), najlepiej poszukaj recenzji w necie i zobacz co tam piszą
  • Odpowiedz
  • 0
@wyjek: ale ja nie używałem za bardzo ani anc ani ldac ani innych ficzerów zresztą to miałoby wpływ na długość trwania baterii samych słuchawek a nie opakowania, kiedy same słuchawki trzymają tyle ile pan producent przykazał. Pytam tylko czy inni z tws-ami coś takiego zauważyli.
  • Odpowiedz
  • 0
@figurka500: w tym że brakuje mi 30% w słuchawkach czyli 3 godzin słuchania i żre 20% brakuje 8 godzin i też żre 20%.
Podejrzewam że ma to coś wspólnego z szybkim ładowaniem ale nie potrafię ani tego wyłączyć ani określić.
O przed chwilą się przestały ładować, 90% pobrało 22% baterii opakowania.
  • Odpowiedz
  • 1
@wyjek: nie mówię a pisze i nie pisałbym tego gdybym nie zauważył szybkiego rozładowywania się opakowania. Jeszcze dzisiaj podładuje opakowanie do 100% i spróbuję rozładować szybko słuchawki i sobie 2-3 podładować na różnych poziomach naładowania baterii.
  • Odpowiedz
  • 0
@paczelok: jak s22ultra nie ma portu jack i muszę mieć takie, poza tym są świetne na zewnątrz i do treningu ciała bo nie wypadają i trzymają się ucha jak mucha gnoju. Mikrofon jest średni ale wygłusza całe tło idealnie a dźwięk jest moim zdaniem lepszy niż q45 które też mam. Podobno półka sony czwórek ale w sumie #!$%@? z tym, dźwięk jest na serio zajebisty
  • Odpowiedz
  • 0
@paczelok: no patola moim zdaniem bo gdyby nie to to pewnie kupiłbym też douszne ale na kabelku i za tą samą cenę miałbym półkę cenową wyżej ale narzekać nie mogę no chyba że na powerbanka i na to że miesiąc się uczyłem jak wygodnie je zakładać do ucha bo mają troszkę inny kształt niż inne douszne które miałem.
  • Odpowiedz
  • 2
@paczelok: daj spokój xD cena jak za dwie pary słuchawek które kupiłem i 1/3 tego co dałem za telefon. Mi by było szkoda kasy ale jak masz jakieś fajne słuchawki to jasne pewnie warto.
  • Odpowiedz