Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #polakicebulaki

Polka w związku z Marokańczykiem i uwaga - jest z nim szczęśliwa!!!

Nie dziwie się jej. Lepiej mieszkać w skromnej chatce na pustyni z wartościowym i dobrym człowiekiem przy którym można się uśmiechać i cieszyć życiem niż męczyć się w szarych blokach z zadufanym w sobie bucem-p0lusem, który nie ma dla kobiety żadnego szacunku :)))

https://www.onet.pl/styl-zycia/miasto-kobiet/nomada-z-pustyni-i-dziewczyna-z-wielkiego-miasta/86ln7dd,30bc1058
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #polakice...

źródło: 15313151

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@valerius-romulus: @wypok_wypok
Dlaczego wymyślone artykuły, dlaczego fejk? Przecież sami twierdzicie, że większość p0lek leci na zagraniczniaków a nie na rodaków, więc czemu to miałaby być nieprawdziwa historia? Dlatego, bo ma pozytywny finał i się okazuje, że życie z kimś "obcym" może być lepsze niż to co wy oferujecie? :)))

@Kalifornix Dzięki za dobre rady, ale już dawno to zrealizowałam. Trudno, żebym w najlepszym czasie swojego życia gniła tylko w Polandii i
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: No nie wiem. Ja bym wolał z tego wszystkiego sam mieszkać w cywilizowanym mieście a nie na pustyni.
Tak się składa, że wróciłem niedawno z wycieczki po Jordanii i miałem okazje zobaczyć jak wygląda życie Beduinów na Wadi Rum.
I większość z nich miała te swoje namioty tylko na pokaz pod turystów, a na co dzień żyli w mieście bo życie na pustyni nie jest takie kolorowe jak się niektórym
  • Odpowiedz
że p0lka nie leci na kasę tylko zagraniczniaka który ma -15 zł na koncie a ona się cieszy


@valerius-romulus: toby mnie nie zdziwiło, jest bardzo dużo dziewczyn wychowanych w patologiczny sposób którym imponuje bardziej "egzotyka" i "podróżowanie" - zaskakująco są to też najbardziej toksyczne osoby do przebywania z nimi, ponieważ one MUSZĄ "PODRÓZOWAC" (marnować zasoby i czas który mógłby być poświęcony na naprawdę potrzebne i rozwojowe rzeczy)
  • Odpowiedz
@valerius-romulus: A przeczytałeś artykuł czy to dla ciebie za trudne? Oni się razem wspólnie dorobili i prowadzą firmę. Tak trudno uwierzyć, że pieniądze to nie wszystko i że obrzydliwego charakteru w ten sposób nie zrekompensujecie? :)))

@andbatros No ale tej Pani widocznie to odpowiada, każdy jest inny i lubi co innego. Chyba najważniejsze jest to, żeby być w miejscu, w którym się czujemy szczęśliwi? To, że dla przegrywów takim azylem jest
  • Odpowiedz
@valerius-romulus: Podobnie jak w naszym kraju. Jedna na tysiąc może jest usatysfakcjonowana związkiem z rodakiem, reszta się męczy i po kryjomu żali się na was koleżankom opowiadając o waszych wybrykach :))) Więc jak już się męczyć to w ciepełku z przystojnym Habibim a nie birdcelem :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka kup sobie kota, a najlepiej psa aby ci lizał. A czasem i w dupe też może jak większy. Większość p0lek to kłody które nic nie potrafią oprócz narzekania. W łóżku drewno, pogadać nie ma o czym, a jedyne co wnosi do związku to swoje śmieci i wybujale oczekiwania. Żegnam
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka dziewczynko, mogę mieć każdą za prawie nic. Wygłodniałe p0lki tylko jęzor wywieszają, a ja je ignoruje, to się denerwują. Przecież widać że masa kobiet jest sama. Takie czasy, że ktoś kto się ceni na dłużej was nie chce, a kukoldów to znowu wy nie chcecie i tak w kółko.
  • Odpowiedz