Wpis z mikrobloga

@badreligion66: Kij z Morawieckim, bo nie jest już premierem. Ale ta wypowiedź Tuska jest mega żałosna. Ambasador Izraela dosłownie na nas publicznie nasrał po tym gdy Izrael zamordował kilku wolontariuszy w tym Polaka. A Tusk nawet nie potrafi ostro na to zareagować.
  • Odpowiedz
Kij z Morawieckim, bo nie jest już premierem. Ale ta wypowiedź Tuska jest mega żałosna. Ambasador Izraela dosłownie na nas publicznie nasrał po tym gdy Izrael zamordował kilku wolontariuszy w tym Polaka. A Tusk nawet nie potrafi ostro na to zareagować.


@Szinako: ja wiem, że tobie podoba się ruska szkoła dyplomacji, czyli machanie szabelką, kłamstwa, pijańskie wyzwiska, ale tu na zachodzie, pomiędzy sojusznikami robi się to inaczej, dojrzalej. Teraz możesz wrócić
  • Odpowiedz
ja wiem, że tobie podoba się ruska szkoła dyplomacji, czyli machanie szabelką, kłamstwa, pijańskie wyzwiska, ale tu na zachodzie, pomiędzy sojusznikami robi się to inaczej, dojrzalej. Teraz możesz wrócić do chwalenia matuszki rasiji ().


@missioncritical: Czyli Izrael sam stosuje ruską szkołę dyplomacji? Idź wypisywać brednie gdzie indziej obrońco moskali i żydów. Niezły dostaliście prikaz z centrali, bronić Izraela za wszelką cenę.

Możesz podać przykład
  • Odpowiedz
Natychmiastowe wezwanie Izraelskiego ambasadora na rozmowę.


@Szinako: Ambasador Izraela w Polsce już się do tego odniósł i zrobił wjazd na "antysemickie" środowiska. To nie byłaby nawet rozmowa, ambasador pewnie by nawet się nie zjawił.

A w tej wypowiedzi Tuska powinno być jasno zakomunikowane, że Izrael przeprowadził atak lotniczy na oznaczony i zgłoszony konwój z wolontariuszami w efekcie czego zginęło kilku wolontariuszy organizacji humanitarnej


@Szinako: Może, ale po co?

Tusk dokładnie
  • Odpowiedz
Ambasador Izraela w Polsce już się do tego odniósł i zrobił wjazd na "antysemickie" środowiska. To nie byłaby nawet rozmowa, ambasador pewnie by nawet się nie zjawił.


@johny-kalesonny: Wtedy go wydalamy i nara, dlaczego do Izraela mamy stosować jakieś inne metody niż do Rosji?

Może, ale po co?

w. Nie wystarczy tutaj święte oburzenie i spinanie dupska jak ostatni prawicowy prostak.


@johny-kalesonny: Hahaha i już wiadomo, z kim się rozmawia.
  • Odpowiedz
Wtedy go wydalamy i nara


@Szinako: #!$%@?, dyplomacja stonks xD

Dbanie o dobre imię własnego narodu jest prawicowe


@Szinako: Dbanie o interes własnego narodu to patriotyzm, prawicowcy za to mają po prostu talent w zesrywaniu się na miętowo za każdym razem gdy stanie się coś niedobrego, nie patrząc na skutki. Bo są emocjonalnymi półgłówkami.

Nie wiem, czy ta reakcja Tuska jest poprawna czy właśnie nie jest za słaba, ale śmieszą
  • Odpowiedz
#!$%@?, dyplomacja stonks xD


@johny-kalesonny: Przecież to wszyscy postulowali względem rosyjskiego ambasadora gdy ten odmówił przyjścia, czyżbyśmy stosowali podwójne standardy xD?

Nie wiem, czy ta reakcja Tuska jest poprawna czy właśnie nie jest za słaba, ale śmieszą mnie takie #!$%@? próby machania wąsem i szabelką w komentarzach.


@johny-kalesonny: A mnie śmieszy, że ktoś daje sobie pluć w twarz jak ty. No ale przywykłem do tego, że większość wysropków nie ma
  • Odpowiedz
@badreligion66: Inwigilacja prowadzona przez Państwo nic nowego. Każda władza dba o bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne. Argument "Pegazusa" posłużył ludziom takim jak Giertych, którzy musieli uciekać z PL bo mieli problemy prawne do budowy obrazu męczennika.
Druga rzecz, że w okresie 2007/2015 także używano podobnego systemu, także zakupionego w Izraelu.
Jeszcze inną rzeczą, że w okresie władzy PO w wcześniej wymienionym żydzi z USA i państwo Izrael domagał się pieniędzy za mienie
  • Odpowiedz
Przecież to wszyscy postulowali względem rosyjskiego ambasadora gdy ten odmówił przyjścia, czyżbyśmy stosowali podwójne standardy xD?


@Szinako: Kto to postulował konkretnie?

A mnie śmieszy, że ktoś daje sobie pluć w twarz jak ty. No ale przywykłem do tego, że większość wysropków nie ma kręgosłupa, fajnozmiana na całego.


@Szinako: lel xD Nie zesraj się kumplu

Taki małpi szał niczego nie da, a raczej zaszkodzi naszej pozycji.

Nie można teraz już Tuska
  • Odpowiedz
Kto to postulował konkretnie?


@johny-kalesonny: Jakiś prawicowiec pewnie xD

Taki małpi szał niczego nie da, a raczej zaszkodzi naszej pozycji.


@johny-kalesonny: Yhym, lepiej dawać się poniżać Izraelowi od lat i robić z nas antysemitów.
Już nie chce mi się gadać z kimś kto uważa że można na nas pluć za każdym razem gdy mamy jakiś problem do tego co robi Izrael. Izrael na każdym kroku stara się przedstawić siebie jako
  • Odpowiedz
robić z nas antysemitów.


@Szinako: Z nas, czyli z kogo? Z Polaków czy z sympatyków Konfederacji?

Bo sympatycy Konfederacji to JEST banda antysemitów, ale jednocześnie politycy Izraela z chęcią używają karty antysemity w dyskusjach politycznych, tak jak w tym przypadku.

Nie mam zamiaru robić wyjątków dla zbrodniarzy tylko dlatego, że jest to sojusznik USA.


@Szinako: Ty nie rozumiesz, że Polska nie ma żadnej dźwigni na Izraela by prężyć muskuły i
  • Odpowiedz
@badreligion66: wez ktoś temu szinako (ma mnie na czarno xD) przeklej, że Tusk jest takiej rangi politykiem, że jego tweety potrafią być cytowane w prime amerykańskiej telewizji, stąd taka powściągliwość.

Między innymi MSZ wprost mówi o zbrodni wojennej i starczy.
  • Odpowiedz
Tusk nawet nie potrafi ostro na to zareagować.


@Szinako: ja nie wiem czego konfederaci oczekują od polityków w tym momencie. Tusk ma powiedzieć ambasadorowi publicznie "ty #!$%@?"? Przestańcie tańczyć na świeżych ciałach. Poczekajcie chociaż jak pisowcy ze Smoleńskiem, a nie od dnia 0 robicie z tego szopkę. Jak nie macie szacunku do żydów, tuska czy kogokolwiek innego to miejcie chociaż do tych wolontariuszy.
  • Odpowiedz