Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Nadrobiłam odcinki. Nowy przypomina mi Chomika z HP4, nie wiem czy bardziej przez aparycję czy manierę zachowania. Jeszcze te jego zainteresowania, tak głębokie jak basenowy brodzik. Tu rozmowa o piramidach a on cytuje posta z bezużytecznej o Kleopatrze i mamutach.
Nasz Półbóg Michał załamany bo nowy mamut ma większe mięśnie od niego. XD Czekam tylko na wyrocznię i pytanie w stylu "Czy nowy przyznał się komuś że nie jest naturalny tylko brał sterydy jak Marunia?" Swoją drogą pięknie Michał skomentował dywagacje o reptilianch że statycznie wierzą w to osoby o niższym IQ, statystycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już rozumiem dlaczego Dominika chce wymienić Jaszczura Oskarka na Kubę uważającego się za Wybrańca - z nich dwóch to Kuba jest chyba normalniejszy.
Mam nadzieję że będzie jakaś roszada w parze emeryckiej bo Judaszowa jest coraz bardziej napalona ale nie na swojego partnera ( ͡° ʖ̯ ͡°) a Senior chętnie by zrobił Sanatorium Miłości z Olą. Coraz bardziej doceniam obecność Olki w hotelu bo dziewczyna wprowadza trochę zamieszania wszędzie gdzie się zakręci.
Na bucerkę Moto Moto zawsze można liczyć. Trochę się opanował po zimnym prysznicu na rajskim gdy podeszła do nowego tylko dziewczyna gotowa na odpadnięcie, ale wszystko już chyba wraca do toksycznej normy. Ciekawi mnie czy ta jego Pick Me Girl będzie się mu bardziej stawiać jak już wiadomo że jest więcej facetów i odpadnięcie nie grozi jej tylko jemu. Bratek ma czasem trochę racji ale przekazuje to w najgoszy możliwy sposób.
  • 7
  • Odpowiedz
@Dewasta: Jak tak ogladam szczegolnie ostatnie odcinki to zaczynam wierzyc w ploty ze Judaszowa z jeczmieniem wygraja bo mimo ze sa najnudniejszym duetem byc moze kiedykolwiek to taktycznie rozegrali zdobycie sympatii praktycznie wiekszosci uczestnikow ktorzy na stowe beda po ich stronie w jakis bardziej niebezpiecznych sytuacjach typu zamiana par, i pozniej zaglosowali by na nich w finalnym epizodzie. Don't hate the player mowia ale kurdebele, mieszacze powinni byc bardziej doceniani
  • Odpowiedz