Wpis z mikrobloga

#polityka

Typy teraz probują pisać "Braun miał rację!!1"

Ryje, on nie zrobił tego jako wyraz sprzeciwu przeciw zbrodniom wojennym Izraela, przecież to co mówił na mównicy, to był czysty antysemityzm rodem z XIX wieku xD Taki pokroju żydzi porywają dzieci żeby macę zrobić xD Gość dosłownie wszedł na mównicę i powiedział, że żydzi to sataniści jak nawiedzony xD Nadal nie miał racji i nadal uważam, że powinien ponieść konsekwencje.
  • 20
  • Odpowiedz
  • 237
@LebronAntetokounmpo: Ciii, teraz Braun to bohater, którego należy tylko chwalić xD Co więcej, jak Hołownia nazwał zabójstwo Polaka przez Izrael zbrodnią wojenną to zbytnio tu postów o tym nie widziałem. Za to widziałem dużo rzygów na Sikorskiego i Tuska, że słabo zareagowali, a nawet niektórzy pisali, żeby Bosak zastąpił Sikorskiego na stanowisku MSZ XD Nie popieram tego, co Izrael robi w Strefie Gazy, ale widzę, że niektórzy chcą wykorzystać tą zbrodnię,
  • Odpowiedz
ale widzę, że niektórzy chcą wykorzystać tą zbrodnię, by coś na tym ugrać.


@Koziom: mnie grzanie przez Izrael kartą "antysemityzmu" przestało boleć, gdy zmienialiśmy KPA kilka lat temu a z Izraela płynęły głosy o antysemityzmie, bo zamykamy drogę do ich roszczeń majątkowych (80 lat po wojnie xd). Widać, że rządzą tam narodowcy, którzy mają gwoździa w głowie i z nimi nie ma co gadać.

Tylko to co Braun odwalił - gaśnica
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Właśnie przez to, że Izrael na dosłownie każdą krytykę reaguje kartą antysemityzmu to ludzie przestali traktować antysemityzm jako realny problem i wiele z nich pewnie nie dostrzegło czegoś złego w wystąpieniu Brauna, a wręcz uważali, że nic złego nie powiedział.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Braun miał rację, obnażając żydowski talmudyczny mindset obłudnego narodu, który wali rakietami w konwój humanitarny, bo uważa że jest lepszy i wszystko mu wolno. Żydowscy rasiści stosują te same techniki wobec palestyńczyków, co i wobec reszty świata
  • Odpowiedz
Gość dosłownie wszedł na mównicę i powiedział, że żydzi to sataniści jak nawiedzony


@LebronAntetokounmpo: nieprawfa. Powiedział że satanistyczny jest obrzed palenia świec chanukowych.
Zdaje się że jest to pamiątka tego jak to żydzi świętowali zwycięstwo - czytaj wyrżniecie w pień wszystkich nie-żydow. Czy czystka etniczna to satanizm? Kwestia do dyskusji - ja nie wiem
  • Odpowiedz
to był czysty antysemityzm rodem z XIX wieku


@LebronAntetokounmpo: źródło? Braun jest przed wami kilka kroków, jak w tym powiedzeniu że jak wiesz coś o 24h przed kimś to jesteś uznawany za wariata przez dobę, tylko że w Polsce jak w lesie, gorzej, nawet po dobie ci nie wierzą xDDD
Trzeba pluć na bliźniego bo inaczej strata czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz