Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: kurła widać, że gościu jakiś recydywista z twardą psychiką charakterniak, co z tego, że z lekka krzywa gęba ale czuć charyzmę i siłę. A panna to zwykła karyna która się czuje przy nim bezpieczna i ma z kim pić alko i brać inne narkotyki¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
normictwo w komentarzach myśli, że karyny siedzą na tapology i analizują rekordy zawodników
dla takich sam fakt, że gość sie bije na galach robi robote
"kurde Mariola, ten to mnie nie kręci bo przegrał eliminator do walki o pas z gościem o rekordzie 12-3"
  • Odpowiedz
  • 1
@carnall1: Dojrzałe kobiety tak ale młode lubią w rurkach chłopaków byle twarz miał ładną.Mam brata młodszego i jakbyś zobaczył jego kolegów… takie cioty a mają dziewczyny.Mlode pokolenie ma inną mentalność od tego starszego.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: twarz zawsze była nr jeden no i wzrost. Mam kumpla Chada i nie raz widziałem jak jakiś normik alfa zabijaka czy inny sebuś chciał go upokorzyć i odwrócić uwagę samic od niego. Tylko jakoś nigdy się to nie udawalo, samice zawsze były przy chadzie a na tamtych #!$%@?.

Poprostu kiedyś nie było socjalmediow, za dawnych lat jak ja byłem młody i laski brały brzydszych kolesiów bo tacy byli w obiegu
  • Odpowiedz