Wpis z mikrobloga

#pracbaza robię w kołchozie z rodakami i obcokrajowcami i co jak co najgorzej jest robić z polkami. #!$%@? jak głupie, na przerwach #!$%@? jak to szef mało płaci, a jak ktoś ma czelność robić wolniej niż jaśnie panie to by najlepiej rozszarpały
  • 5
  • Odpowiedz
obcokrajowcami


@KarolSpl: Same here. Żeby było śmieszniej pracowałem w różnych firmach i najwięcej do narzekań, płaczu jak to nie jest źle mieli Polacy ¯\(ツ)/¯. To chyba nasz taki "sport narodowy".
  • Odpowiedz
@KarolSpl: ja pracuje z dwoma z czego kazdy w innym sektorze wiec sie nie widzimy i do tej pory sobie chwale, z innymi nacjami o wiele lepiej mi sie pracuje bo nie ma zaczepek slownych itp
  • Odpowiedz
@KarolSpl: kolchoznicy 35+ to jakies #!$%@? xd. #!$%@? jak #!$%@? bo może ktoś go doceni a na koniec dostaje taka sama premię jak Areczek lvl 21 który cały miesiąc miał #!$%@? na robotę xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Bambrx: u mnie jest taka babka z 40+, #!$%@?, narzeka na szefa o wypłaty, pracę itp. łazi, kontroluję jak by była brygadzistka, nadgodziny i te sprawy
  • Odpowiedz
@KarolSpl: może trochę przesadziłem masz rację że ludzie 40 to ostre #!$%@?. "Hehe młody co po godzinach nie zostajesz, ja to zostaje co się będę z baba w domu kłócił" xD
  • Odpowiedz