Wpis z mikrobloga

#epapierosy #waperzy #waporyzacja #liquidy
Siema, moja historia jest taka. Paliłem zwykłe fajki, później Iqosy aż w końcu spróbowałem jednorazówki, a że to duży koszt więc kupiłem poda. Najpierw kupowałem liquidy, obecnie kupiłem glikol i glicerynę i robię Longflie. Ale cena nikotyny powala.
Można zamówić z jakiegoś źródła niko bez akcyzy ?

Ps. Osoby typu: Panie policjancie dziękujemy niech od razy spierd... :)
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@Feeder: Rozwiń wmyśl, pytam jak człowiek, powiedziałem czego oczekuje. Nazywasz mnie biedakiem, a może ja po prostu szukam inne możliwości systemu,
  • Odpowiedz
  • 0
#!$%@?, tyle się naczytałem o kulturze waperów, mieli sobie pomagać itp. Może nie mam sprzętu za x-kasy ale nie chce wydawać milionów na nikotynę. Dlatego pytam wprost, mam tu konto już długo i wpisy też można zobaczyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@ziiemniiak: Obecnie kupuje w necie w e-liq.pl
Shot Baza King e-Cigar 60ml 60/40 - 18mg 6x10ml - 53,50 zł

W moim mieście są tylko 2 wape shopy. I to takie małe
  • Odpowiedz
Paliłem zwykłe fajki, później Iqosy aż w końcu spróbowałem jednorazówki, a że to duży koszt więc kupiłem poda. Najpierw kupowałem liquidy, obecnie kupiłem glikol i glicerynę i robię Longflie.


@felixos: i tyle wydziwiania zamiast po prostu rzucić ten syf. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Tryggvason: Nie palę zwykłych, nie śmierdzę, nie wydaje tyle kasy co na normalne. Już mniej boli, same plusy, ale jak to Polak-Janusz, jak można jeszcze taniej to dlaczego nie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°), kto pyta, nie błądzi a dodatkowa widza też mnie nie boli.
  • Odpowiedz
@felixos Jasna sprawa. Kumpel kiedyś bawił się w jakieś zamawianie nikotyny z chin za grosze, ale opowiadał, że było dużo pieprzenia z rozrabianiem tego w specjalnych rękawiczkach w masce xD
  • Odpowiedz
@felixos Ja kupuje glicerynę i glikol hurtowo, ale z nikotyną już mi się nie chce bawić bo i tak mało jej wlewam. Kupowalem też osobno aromaty, ale jakoś słabe to wychodziło i teraz tylko kupuję longfille, do tego nikotyny do stężenia 3mg i własna mieszanka glikol/gliceryna. Pale rekreacyjnie więc mi to starcza na bardzo długo.
  • Odpowiedz