Wpis z mikrobloga

Gdzie w #warszawa moge kupic, a wczesniej najlepiej obejrzec na zywo dobre jakosciowo kanapy do salonu?

Zalezy mi na czyms naprawde dobrym jakosciowo. Kojarzy ktos jakies showroomy w Wawie gdzie moglbym sobie obejrzec, podotykac itd?

Chcialbym taka kanape kupic do powiedzmy 15k maks.

Na necie znalazlem primaverafurniture, ktos moze ma jakies meble od nich?

#kiciochpyta #meble
  • 39
  • Odpowiedz
@Burkhard: BR&W przy Castoramie na Jerozolimskich. Centrum Agate Meble na Okęciu przy Al. Krakowskiej albo CH Targówek - tam z 5 różnych meblarskich jest. W Googla nie potrafisz?
  • Odpowiedz
  • 40
@dzevrah: Napisalem, ze szukam czegos dobrej jakosci a Ty mi podajesz BR&W czy Agata Meble xD

Nie interesuje mnie chinska sklejka za 2k, napisalem, ze szukam czegos jakosciowo dobrego, budzet to 15k. Takie sklepy nie sa oczywiste bo nie sa powszechnie znane jak te co wymieniles.
  • Odpowiedz
@Burkhard: 15k to już overkill budżet na kanapę, gdzie połowę ceny płacisz już za design, a nie materiał. Choć otwiera ona już wrota do mebli robionych de facto na zamówienie. Może w tę stronę idź?
  • Odpowiedz
  • 1
@Iskaryota: Tak myslalem o takich na zamowienie ale czesto takie miejsce tez maja jakas swoje lokale gdzie mozna zobaczyc pokazowe meble, chcialbym wczesniej sobie zoabczyc jak wygladaja ich realizacje wiec o to chodzi tez w moim pytaniu.
  • Odpowiedz
@Burkhard Domoteka - zwłaszcza salon Mościccy. Kupiłem tam kanapę jakieś 8 lat temu i trójka dzieci oraz pies jeszcze nie dała rady jej zniszczyć. Ewentualnie z drugiej strony w Jankach masz mnóstwo sklepów meblowych.
  • Odpowiedz
@Anakee: Może źle się wyraziłem, nie ma absolutnie nic złego z dobrym designie, ale design kanapy za 8000 zł też nie jest tragiczny. Często już dość przemyślany i ponadczasowy, mówimy tu w końcu o meblu poza zasięgiem 90% Polaków. Dalej cenowo to już zaczyna się trochę bufonada.
  • Odpowiedz
@Burkhard: masz w M1 salon Klera, kanapa skórzana z kolekcji Figaro to chyba około 12,5 tysiaka. Przyjedź, pogadaj z handlowcem w salonie, jak ja byłem i rozmawiałem to dość otwarcie mówili że jest jeszcze pole do negocjacji ceny. Plus w domotece po sąsiedzku masz sporo ciekawych rzeczy z trochę już wyższej półki (ale poziom Klera to nie jest).
  • Odpowiedz
@Burkhard: my sobie zamawiamy w Rafek meble. Niestety czas oczekiwania dość długi ale możesz zamówić wysoką jakość i jeszcze zrobi dokładnie to czego potrzebujesz
  • Odpowiedz