Wpis z mikrobloga

#seriale #netflix #problemtrzechcial
Zacząłem wczoraj oglądać ten mocno reklamowany ostatnio serial - Problem trzech ciał. To będzie jeden z tych seriali, że z odcinka na odcinek będą coraz bardziej absurdalne i pogmatwane sceny? Bo muszę przyznać, że musiałem wczoraj zapauzować na chwilę i dać sobie czas na powstrzymanie śmiechu przy scenie

potatowitheyes - #seriale #netflix #problemtrzechcial
Zacząłem wczoraj oglądać ten mo...

źródło: problem-trzech-cial-premiera-nowej-produkcji-netflixa-21-marca

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@czasowstrzymywacz: Ja mimo wszystko obejrzę do końca, bo nie jest dużo odcinków i tak prawdę mówiąc po pierwszym epizodzie historia mnie zaciekawiła. Nie sugeruj się też moją reakcją na tę jedną konkretną scenę, może później będzie to jakoś wytłumaczone i nabierze innego znaczenia? ¯\(ツ)/¯ W sumie sam jestem teraz ciekaw jak to się dalej potoczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: jak zwykle książka była lepsza. Gra aktorska tych melepet jest słaba. Główny zły i chinol może jakoś to ciągną. No i wary głównej bohaterki - dobra dupa ale taka sobie aktorka. Ten ogólny styl i warsztat w jakim ten serial jest wykonany wypada słabo typowo netflixowo po taniości trochę
  • Odpowiedz
a zastanawiałem się czy dać szansę temu serialowi, dzięki za rozwianie wątpliwości.


@czasowstrzymywacz: Rel. Przed premierą hype, a po premierze czytam recenzje, że jednak średniak. Zastanawiam się czy nie lepiej w to miejsce obejrzeć Fundację na HBO.
  • Odpowiedz
Bo muszę przyznać, że musiałem wczoraj zapauzować na chwilę i dać sobie czas na powstrzymanie śmiechu przy scenie


@potatowitheyes: to nie jest dziewczynka, to wysuszanie to jeden z trybikow calej gry i historii. W zasadzie bez spoilerowania calej trylogii nie da sie wytlumaczyc o co chodzi. Generalnie to twoj post brzmi jak jakis plaskoziemca smiejacy sie, ze z okna samolotu nie widac krzywizny ziemi. Jestes na samym poczatku fabuly ksiazki, zobaczyles
  • Odpowiedz