Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Judaszowa to jest nieźle odklejona... Aż sobie przesłuchałem jeszcze raz rozmowę z Wujasem w łóżku bo coś mi spokoju nie dawało, że tam jakaś odklejka poleciała

+- transkrypcja
Wujas: Coraz bardziej no mi się podobasz, i że no chciałbym być fair wobec Ciebie, ale na tyle Ciebie polubiłem, że...
Judaszowa: Że nagle jestem w twoim typie?
Wujas: No nie, znaczy, nie że nagle, tylko na początku bo to chodzi o kolor włosów, nie jesteś brunetką, ale do reszty...
Judaszowa: Ciężko mi w to uwierzyć, że nagle...
Wujas: Nie nagle, ale jakbym też dostał jakąś gwarancje, że jestem w twoim typie to by wiele rozwiązało...
Judaszowa: No nie, nie jestem ci teraz tego w stanie powiedzieć, nie jestem w stanie tak szybko tego mówić, musze to sobie poobczajać

Rozmowa na player mocno pocięta ze wstawkami muzycznymi no ale jakiś całokształt można wyciągnąć

Jak Wujasa nie lubię (chociaż złapał kilka małych plusików ostatnio), to albo z zazdrości w przypadku Moto / Wybrańca albo z naturalnej potrzeby chciałby trochę więcej bliskości/zainteresowania w PROGRAMIE O RELACJACH ( ͡° ͜ʖ ͡°), to ta świętojebliwa nie jest wstanie się określić czy Wujas jest w jej typie bo potrzebuje na to więcej czasu... Czy ona nie OGARNIA jaki jej się podoba typ mężczyzny?

Niemniej szanuje, za stawianie granic no, ale kobieto, nie pal głupa
  • 5
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: bardziej powinno dziwić ze dorosły facet nie potrafi przejrzeć na oczy i zobaczyć bullshitu judasza, jak można dalej w czymś takim trwać? Nie szanuje się i ośmiesza płaszcząc się jeszcze przed nią, ale tylko o kobietach tu była mowa ze się nie szanują;) (Luiza)
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: to pytanie o ulubione typy Jęczmienia było idealne dla Judaszowej. Teraz do końca sezonu będzie mogła podtrzymywać narrację, że to przecież ona nie była w jego typie, a nie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz