Wpis z mikrobloga

Oglądałem ten wywiad ambasadora Izraela u Mazurka w kanale Zero i wyłączyłem po 10 minutach. Tego się nie da słuchać. #!$%@?ąc od treści wypowiedzi ambasadora, zbrodni izraelskich i flegmatycznej mowy dziennikarza. Tym początkiem z przeprosinami gospodarz przebił stronniczość programów Olejnik. Beka, bo student I roku na dziennikarstwie nie odważyłby się w ten sposób rozpocząć rozmowy.

DZIEŃ DOBRY PAŃSTWU, MIAŁA BYĆ DEBATA, ALE BĘDZIE WYWIAD W FORMIE DEBATY.
PANIE ŻYDZIE, CZY PAN PRZEPROSI?
ALE PRZEPROSI PAN PRAWDA?
POWIEDZ PRZEPROŚ.
ŁAJ AR JU GAJ?

To już publiczne fellatio z Dudą było lepszym warsztatowo wywiadem. To wyglądało jak rekonstrukcja z procesu Jezusa xD Brakowało tylko widowni, która rzucałaby w ambasadora pomidorami.

#stanowski #kanalzero #dziennikarskiezero #mazurek #izrael #dziennikarstwo #zydzi
Logytaze - Oglądałem ten wywiad ambasadora Izraela u Mazurka w kanale Zero i wyłączył...

źródło: 1*3xfBNV0-ENkNRG4ZZFs6tg@2x

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 5
@HeteroseksualnyWlamywacz: Co to ma do rzeczy? ''Dziennikarz'' zaprasza gościa po czym zaczyna rozmowę od wymuszania przeprosin tak jakby to była jego rola. Później Mariusze z Luton będą zdziwieni, że do Zero nie przychodzą ludzie spoza bańki, tylko jakieś PiS-owce i internetowi eksperci.
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: Które to już śledztwo by było? Chyba zdajesz sobie sprawę jak dużo osób z pomocy humanitarnej tam zginęło co nie? Nawet korespondenci byli zabijani przez rakiety np, a Ty mówisz by czekać na śledztwo, które się nie zakończy i zostanie wstrzymane. Mało tego, za te wszystkie morderstwa izrael nie poniósł żadnych konsekwencji i nie poniesie także i za te celowe zabicie członków konwoju humanitarnego, a już na pewno nie dostaną
  • Odpowiedz