Wpis z mikrobloga

  • 210
@midnight jeśli odpowiedź to np. "osiem"
To czy uczestnik odpowiadając nie powinien zawsze zadać pytania: "czy prawidłową odpowiedź to osiem?"
  • Odpowiedz
@midnight: formuła go nie przeskoczyła, gdyby w 1z10 za każdym razem musiał naciskać przycisk przed odpowiedzią to też pewnie nie miałby takiego wyniku, w VB kilkukrotnie nie zdążył - nie zdarzyło się też, że nie zdążył podczas odpowiadania sformułować pytania na czas. Poza tym, plażo, prośba, wystarczy kilkukrotne obejrzenie teleturnieju jako widz i już samemu odpowiadasz oglądając w formie pytającej
  • Odpowiedz
tak na prawdę wystarczy postawić byle jakie pytanie aby padło słowo kluczowe. A oglądając jego występ było widać że zasadniczo wszystko ogarniał oprócz pytania finałowego. Z tym że dochodzi kwestia refleksu przy zgłoszeniu sie do odpowiedzi
  • Odpowiedz
To czy uczestnik odpowiadając nie powinien zawsze zadać pytania: "czy prawidłową odpowiedź to osiem?"


@Haziux: nie.
Na taką odpowiedź należy zadać pytanie:
"Ile elementów wchodzi w skład czegoś tam?"

@Cinoski ja wychodzę z założenia, że on to specjalnie zrobił. Dzięki temu, że pokazał, iż też może się mylić i nie wygrywać dadzą mu w końcu spokój.
  • Odpowiedz
  • 11
@salanderek: I tak w studio naprzeciwko uczestników jest ekran na którym wyświetlana jest sugestia jak rozpocząć pytanie, więc wystarczy spojrzeć. W VB sporo to refleks, bo za wciśnięcie przycisku przed zielonym światłem na zgłoszenia uczestnik jest timeoutowany jakoś na 0.5s, co przekreśla już jakiekolwiek szanse na dopchanie się do odpowiedzi.
  • Odpowiedz
yba wiedział na co się piszę startując tam xD


@Haziux: @WatchYourBack @kris006 musisz zadać pytanie które dodatkowo zawiera słowo kluczowe. Więc generalnie nie chodzi o to żeby odpowiedź pasowała ale żeby odpowiedź zawierała słowo kluczowe i była pytaniem, więc to jest tylko nieco dziwaczna formuła odpowiadania na pytanie.

Jak np byłoby pytanie z kategorii Stolice z odpowiedzią Amsterdam to nie możesz zadać pytania "Jak nazywa się miasto w którym byłem na
  • Odpowiedz
@kris006 nie ogarniał wszystkiego. Było kilka pytań na które nikt się nie zgłosił. Padł mit wszystkowiedzącego.
Ja akurat znałem odpowiedź na pytanie finałowe, bo widziałem tę rybę na żywo i wywnioskowałem z ubarwienia.
  • Odpowiedz