Wpis z mikrobloga

@STM32_bujneo skąd wiesz, że to nie moje alt-konto? Kierowanie dyskusją i jej przebiegiem jest całkiem proste jak masz wystarczająco dużo alt kont. To jak z meksykańską falą, potrzeba 7 osób aby się zaczęła na całym stadionie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jutro kolejne wysrywy na subie, bądźcie gotowi.
  • Odpowiedz
@pawel-wlodkowic: Zrobiłbyś coś produktywnego… nie wiem nauczył się grać na instrumencie, przeczytał książkę albo poprostu wyszedł z piwnicy pobiegać dla swojego zdrowia a nie szczycisz się ze wywołujesz dyskusję w internecie. Wow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kierowanie dyskusją i jej przebiegiem jest całkiem proste jak masz wystarczająco dużo alt kont


@pawel-wlodkowic: Oczywiście, że tak, właśnie dlatego nie wiem o co Ci chodzi. Wrzuciłeś temat, który jest wystarczająco ciekawy by wygenerować jakieś komentarze i dziwność rodziców w tej historii jest wystarczająco nieprzesadzona by nie być uznaną za trolling.

I to tyle. Nie jest to żadne osiągnięcie, nie jest nawet za bardzo ciekawe samo w sobie dlatego nikt tego
  • Odpowiedz
@Brzychczy Nie chodzi o pojedynczą historię tylko o to że kiedyś sobie coś testowałem i puściłem skrypt który od miesięcy wali takie historie na /r/Polska wygenerowane przez AI. I te historie zbierają masę polubien i komentarzy. Ja nawet dokładnie nie wiem, które z nich to są te z czatu, bo nie ruszam skryptu już jakiś czas, po za okazjonalnym dorzucaniem nowych kont.
  • Odpowiedz
I te historie zbierają masę polubien i komentarzy.


@pawel-wlodkowic: No ok ale dalej nie wiem co z tego? Są jakieś historyjki, trochę ciekawe, trochę nietypowe, ludzie nudzą się w robocie i odpisują co zrobiliby w takiej sytuacji. Na ich życie to nijak to nie wpływa bo zamiast tego i tak by skrolowali jakieś głupoty na reddicie. Kompletnie nie czaję zamysłu.
  • Odpowiedz
  • 1
@pawel-wlodkowic faktycznie trzęsiesz - radość niemal 12 latka.

Przypomina mi to wykręcanie losowego numeru 30 lat temu i rozmowa z obcą osobą o głupotach. Albo dzwonienie domofonem i pytanie o makaron dla Pana Kleksa.

Brawo! Szkoda że zamiast mózgu użyłeś sztucznej inteligencji.
  • Odpowiedz