Wpis z mikrobloga

Jest tutaj jakiś mistrz kourosa i moze mi pomoc odgadnac mniej wiecej z ktorego roku ta miniaturka moze byc? Nie mam pudelka, na spodzie nie ma nic oprocz ledwo widocznego "10"? Zapach w porownaniu z nowym #!$%@? o wiele mocniej i czuc mocno te slawetne kurosowe szczyny xD

#perfumy
Mafieusz - Jest tutaj jakiś mistrz kourosa i moze mi pomoc odgadnac mniej wiecej z kt...

źródło: 123

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
A tu parfums corp 1991. Mniej ma zwierza od sanofi wyzej wiec sie zgadza XD Mam tez 1986 i wszystkie te miniaturki zgrywaly sie aromatem z flakonami i odlewkami, wiec po prostu piersza liczba to rok, a dekade idzie dojsc po stylu miniaturki

O dziwo nigdy nie trafilem zepsutej i zawsze wystarczaly 3-4 psiki na giga projekcje zwracajaca uwage XD Sanofi sie za to potrafil czesto zle ulozyc przez nadmiary zwierza (ale
eric2kretek - A tu parfums corp 1991. Mniej ma zwierza od sanofi wyzej wiec sie zgadz...

źródło: Screenshot_20240405-115907_Gallery

Pobierz
  • Odpowiedz
Tutaj kod 3L1 1993 sanofi z pudelkiem parfums corp i tym samym kodem na nim (YSL uzywalo starszych pudelek bo cieli koszty, nawet w duzych flakonach sie zdarzaly parfums corp ktore jednak byly w srodku sanofim, i sanofi ktore mialy sok z gucci)

Miniaturka z 1986 wyglada identycznie
eric2kretek - Tutaj kod 3L1 1993 sanofi z pudelkiem parfums corp i tym samym kodem na...

źródło: 20240405_121818

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mafieusz: nie szukaj na spodzie tylko na tylnej sciance. W kazdym mam ledwo widoczny mikroskopijny 3 znakowy grawer, ale najstarsza jaka mam to 93 wiec mogli juz tego nie robic pozniej. Pierwsza liczba z tego wszystko ci wyjasni, i stawiam na jakies pozne 90s (nawet jak nie znajdziesz tam nic). Zwierz sanofi wszystko ci powie po 4 psikach XD

Te takie duze 10 na spodzie to po prostu 10ml, tylko im
eric2kretek - @Mafieusz: nie szukaj na spodzie tylko na tylnej sciance. W kazdym mam ...

źródło: Screenshot_20240405-152043_Gallery

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mafieusz: Zrobilem maly research i pudelka do twojej wersji flakonu wygladaja jak paris i parfums corp. Wiec rocznik to PC 1988

Fajny batch bardziej zbalansowany i kremowy od sanofi, lecz nie jest az tak nasterydowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A sam flakonik to pewnie byl wyprodukowany z 40lat temu

A jesli sie myle, to i tak bys mial 1998
  • Odpowiedz
  • 1
@eric2kretek: Mega, dzieki bardzo za pomoc :) Kurde chcialbym cala flache tego bo pachnie o wiele bardziej bogato niz nowy wypust, mniej moze noszalnie ale kurde.. dobre to jest. Tutaj mi zostalo tyle co nic w tym splashu wiec trzymam raczej tak o zeby powachac z korka raz na chwile.
  • Odpowiedz