Wpis z mikrobloga

Nadal nie mogę wyjść z podziwu jakim bezpłciowym człowiekiem jest Biseks. Lubię chłopa i to szczerze bo widać, że jako jeden z niewielu w tym #!$%@?łku nie jest aż tak fałszywy jak reszta i nigdy nie życzył nikomu źle ale #!$%@?..... Jak można być tak chorobliwie poprawnym politycznie do #!$%@? pana, chłop by złego słowa nie powiedział na najgorszego śmiecia ludzkiego bo "to nie moja sprawa. nie jestem sądem żeby się na ten temat wypowiadać, to trzeba by było usiąść i przeanalizować". Sofian chłopie... Zerżnij tego golasa raz a porządnie i mu przewiń do tego orzeszka między uszami, że kreuje się na gigachada a wychodzi z niego wiecznie co najwyżej ratlerek. No narazie #famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@namientko: ja nierozumiem jak "przyjaciel" boxcwel na strimach ciśnie go, wyzywa, uderza w czułe punkty jak biseks, czy serwal, a ten sie jeszcze uśmiecha i: no siema Michał co tam? To trzeba nie mieć do siebie szacunku. A potem sie dziwi, że ludzie sobie memują z biseksa, no ludzie.
  • Odpowiedz
@namientko: jest po prostu jednym z wielu typów z warsaw Shore. Takim stereotypowym chłopaczkiem ze wsi jeżdżącym co weekend do energy2000 który przypadkowo się dorobił i teraz to wygląda komicznie. Bo bardziej pasuje do jego mentalu stary golf a nie drogi samochód. Do tego wydaje się że ma pozycje nieadekwatna do jego zdolności intelektualnych
  • Odpowiedz