Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,


zamówili Państwo produkt, którego cenę znacząco zaniżył błąd systemu. Ceny były znacznie niższe od rynkowych. Przepraszamy Państwa za tę pomyłkę.


Zgodnie z prawem uchylamy się od umowy, ponieważ zawarliśmy ją pod wpływem błędu. Anulujemy Państwa zamówienie i poinformujemy Państwa o tym w kolejnej wiadomości.


Jeśli opłacili już Państwo zamówienie – zwrócimy Państwu pieniądze tym samym sposobem płatności.

Z pozdrowieniami

Zespół x-kom


Ale gówno x-kom wysyła. Żadnej podstawy prawnej, a umowę zawarli, bo mam to w dwóch mailach. Mam czas i pobawię się z tymi frajerami. Napisałem im odpowiedź i zobaczymy czy nadal nie mają zamiaru nic wysłać, a przecież zapłaciłem i oczekuję realizacji umowy.

#pcmasterrace #xkom
  • 25
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@prawilnik: nie wiem jak w Polsce czy Europie ale błędy systemy są wliczane i nie będziesz palił głupa że kupiłeś rzecz warta 1000zl za 10. Czasami możesz ty ja sprzedać po normalnej cenie, A nie za 20zl kumplowi i później się rozliczyć. Ale jechać xkom z góry do dołu tak czy siak
  • Odpowiedz
  • 0
@Benzen: Zbyt ogólnikowo, konkretny przepis.
Mam piśmie, że umowo została zawarta i nawet została podana data wysyłki. Mnie nie interesuje, że to niby automat. Znam sklepy które zatwierdzają ręcznie, jak nad tym nie panują, to niech też zatwierdzają ręcznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@Benzen: To zbyt ogólnikowe. Na stronie się chwalą, że można towar kupić promocji nawet od 1 złotówki z przeceną o 99%. Czyli jawnie wprowadzają w błąd?
  • Odpowiedz
Na stronie się chwalą, że można towar kupić promocji nawet od 1 złotówki z przeceną o 99%.


@prawilnik: To rzeczywiście może dawać Ci jakiekolwiek szanse. W każdym razie powodzenia bo łatwo nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  • Odpowiedz
@Benzen: To zbyt ogólnikowe. Na stronie się chwalą, że można towar kupić promocji nawet od 1 złotówki z przeceną o 99%. Czyli jawnie wprowadzają w błąd?


@prawilnik: Niby jak zbyt ogólnikowe. To są najbardziej konkretne przepisy na które sklep się powoła w przypadku roszczeń z twojej strony na drodze sądowej. Ponadto jeśli nie ma informacji, że promocja z przeceną 99% dotyczy tego konkretnego produktu, to sajonara. Zresztą nie ma się
  • Odpowiedz