Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BlackpillRAW: mam takie misia co handluje twardymi narkotykami, wyjebki robi i jeszcze grozi na wykopie a michau bialek jedyne co to mu czasami posty usuwa. jak sie tutaj za niego zabrać? mam praktycznie wszystkie jego mozliwe dane osobowe jak telefon adres zamieszkania zdjecie itd.
  • Odpowiedz
a michau białek ani nikt z moderacji nie jest zainteresowany. czasami jak przegnie to mu post albo komentarz usuną i tyle. zgłaszanie konta odrzucają
  • Odpowiedz
  • 1
@erebeuzet: Ale ja nie jestem terepeutą. Napisałem mu, że powinien rozważyć jakieś działania w kierunku wyeliminowania problemu. Tak samo inni w wątku to on jak klasyczny uzależniony zaczął wszystkich wyzywać i sie denerwować.

Osobie uzależnionej nie pomożesz jeśli ona nie będzie chciała sobie sama pomóc
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW więc trzeba było odpuścić. Nie reagować. Dac na czarno. Niech sobie trwa w swoim marazmie. A nuż trafił by się ktoś kto by uderzył dokładnie w te struny, które potrzeba.
Typ nie pisał bez powodu.
Rozwala mnie w ogóle, że tu połowa użytkowników to ludzie z problemami, którzy potrzebują pomocy, chcą być wysłuchani, a wykopki usrali się umoralniac na tagach z uzywkami jakby wszystkie rozumy pozjadali w tym temacie.
Zyjcie i
  • Odpowiedz