Wpis z mikrobloga

@infi00: Wiadomo, że nie wiadomo. Na anternie Radio Kraków mówił, że chce przesunąć jej wprowadzenie, później mówił że chciałby jej złagodzenia, aale w głosowaniu jako radny miejski głosował 'ZA'
  • Odpowiedz
Jezu, dla mnie Gibała jest jakiś taki strasznie śliski. W ogóle ostatnio widziałam w mediach jakąś aferę że niby deweloperzy wydali jakąś broszurę anty-Gibałową, ale jakoś mam dziwne wrażenie że to sam Gibała wydał tą pseudo-gazetke, która go krytykowała, żeby wyszedł na takiego uciśnionego
  • Odpowiedz
@karokrakow: Przecież złożył zawiadomienie do prokuratury na konkretną osobę, powiązaną z ludźmi Majchrowskiego. To chyba nie wydawał jej sam. Poza tym, kto by chciał się chwalić zadłużeniem swojej firmy publicznie? Prawdą jest, że każdy jeden kandydat ma wady i nie jest idealny - a tak zawsze było i będzie
  • Odpowiedz
@demimka: to zadłużenie wyszło chwilę wcześniej, a szum z gazetką był ostatnio (jak dla mnie to PRowa zagrywka, żeby odwrócić kota ogonem). Pamiętam jak w czasach mojego liceum lub studiów kumpel miał płacone na umowie zlecenie za zbieranie podpisów na Gibałe, a z tego co wiem to takie rzeczy nie są dozwolone prawnie (a przynajmniej nie były w tamtym czasie). Gibała ostro wchodzi w kampanię i od lat buduje sobie różne
  • Odpowiedz
@karokrakow: ale Gibała się obsrał o citylighty, które składały się z wycinek z gazet o jego zadłużeniu. I to wtedy zrobił aferę, o czym też pisał na swoim profilu. Tak, Gibała bardzo chce zostać prezydentem i kampanię prowadzi bez przerwy od praktycznie 8 lat. Jeśli jego zwolennicy są na różnych grupkach i dyskutują prowadząc mikro-kampanie no to... to jest normalne. Dokładnie to się dzieje tu na mirko, dla każdych wyborów i
  • Odpowiedz
Gibała to ex-palikociarz, rodzina Gowina, stary chciał zostać deweloperem
Miszalski startował z list Majchrowskiego (!), siedzi w turystyce, ma chyba jakiś hotel
Kmita jest z PiSu, z Olkusza i nikt go nie zna, to nawet nie trzeba szukać innych minusów ( ͡º ͜ʖ͡º) Poza tym nazywany jest "największym olkuskim misiewiczem", ma swoje za uszami
Berkowicz jest z Konfederacji + jest pro-deweloperski i uważa, że miasto nie powinno
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta:
Komarewicz jest od Hołowni. Miał (sprzedał) sieć aptek, firmę doradczą z branży medycznej i gabinet dentystyczny bo jest dentystą. Również kandydował z ramienia Majchrowskiego w 2010 - generalnie dopiero ostatnio dołączył do Hołowni. Szukając głębiej widać aferki z pomaganiem kolegom i koleżankom w biznesach kosztem miasta :)

Hareńczyk jest absolutnie prawakiem. Lider ruchu anty SCT "nie oddamy miasta", a także ruchu 16 postulatów - pro-górniczy, antyklimatyczny, anty UE, wyjście z
  • Odpowiedz
@demimka: no, totalnie nie ma na kogo głosować, a wręcz powiedziałabym że teraz nie będzie nawet mniejszego zła - w drugiej turze Gibała i Miszalski, they're the same picture, będę rzucać monetą. autentycznie nie widzę między nimi większych różnic (Gibała jest 3 lata starszy, aktualnie nie w PO i doktorat zrobił z filololozofii, a Miszalski z czegoś na UEKu, ale za doktorów ekonomii też podziękuję). przejrzałam ich "programy" i odnoszę wrażenie,
  • Odpowiedz